ניתוח תריסריון


בהמשך העמוד 2 שאלות גולשים בנושא: ניתוח תריסריון

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

2 שאלות גולשים בנושא » ניתוח תריסריון


02/06/2017

ניתוח תריסריון

שלום,

הגבוה שלי 157 ומשקלי 85 ק”ג BMI – 34
עשיתי דיאטות כל החיים ועכשיו אני בשיא המשקל שלי, עליתי 15 ק”ג בשלושת החודשים האחרונים.
אני מעוניינת לעשות ניתוח תריסריון, האם זה אפשרי בנתונים שלי?

ד"ר רועי ענבר
לזהבית שלום,
ממשקל 86 קג ומעלה בתוספת מחלה הקשורה בהשמנה תוכלי להיות מועמדת לניתוח. אם את
מתכוונת למעקף תריסריון , זהו ניתוח קיצוני מאוד למשקלים קיצוניים ואינו מתאים לך.
ד"ר רועי ענבר
אחראי תחום השמנת יתר בכירורגית ב' , בית החולים מאיר.
01/05/2014

ניתוח תריסריון

שלום,
רציתי לדעת האם ישנה אפשרות לאדם שעבר ניתוח מעקף לפני מספר שנים והחל בעלייה במשקל שוב,
לעבור ניתוח תריסריון?

ד"ר רועי ענבר

ליסמין שלום,

מעקף תריסריון מתחיל ביצירת שרוול קיבה ,בדרך כלל מעט רחב יותר מניתוחי השרוול הרגילים,ואז מבצעים את מעקף התריסריון עם השקות של והקיבה לשרוול הקיבה ובין קטעי המעי הדק.

חלק להפוך מעקף קיבה למעקב תריסריון יש צורך בחיבור מחודש של הקיבה,ואז יצירת שרוול וביצוע מעקף של המעי הדק,זוהי פרוצדורה מסובכת מאוד ומסוכנת.

ניתן באופן תיאורטי לעשות זאת,אני אינני מכיר מישהו שעושה זאת באופן סדיר.

ישנן אופציות אחרות כמו הקטנה של. פאוץ קיבה שהתרחב,הנחת טבעת על המעקף ועוד.


ד"ר רועי ענבר
אחראי תחום השמנת יתר בכירורגית ב' , בית החולים מאיר.


שאלות נוספות בנושא: ניתוח תריסריון

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

ניתוח שרוול ניתוח קיצור קיבה מאיזה משקל עושים ניתוח? ניתוח ניתוח חוזר ניתוח טבעת ניתוח בריאטרי האם אני מתאימה לניתוח ניתוח מיני מעקף התאמה לניתוח ניתוח מעקף קיבה ניתוח לקיצור קיבה האם אני מתאימה לניתוח שרוול לאחר הניתוח ברצוני לעבור ניתוח מועמדות לניתוח זכאות לניתוח ניתוח שרוול קיבה התאמה לניתוח שרוול התאמה לניתוח קיצור קיבה התאמה לניתוח בריאטרי מאיזה משקל אפשר לעשות ניתוח האם אני מתאים לניתוח האם אני יכולה לעשות ניתוח מועמדות לניתוח קיצור קיבה מעוניינת בניתוח ניתוח שרוול חוזר מעקף תריסריון זכאות לניתוח בריאטרי ניתוח שרוול שני ניתוח קיצור קיבה( שרוול) אחרי ניתוח שרוול אני עברתי ניתוח שרוול לפני חמישה חודשים ניתוח בריאטרי חוזר האם אני מתאימה לניתוח קיצור קיבה? ניתוח טבעת או שרוול? ניתוח פרטי מועמדת לניתוח ניתוח קיצור קיבה חוזר עצירות אחרי ניתוח שרויל ניתוח שרוול אחרי ניתוח חסימת מעיים לאחר ניתוח שרוול האם אני יכולה לעשות את הניתוח? ניתוח שרוול לאחר ניתוח טבעת זכאות לניתוח קיצור קיבה ניתוח עם bmi נמוך ניתוח שני אחרי srvg כמה עולה ניתוח מיני מעקף קיבה באופן פרטי ניתוח חוזר כן או לא אני יכולה לעבור תניתוח?

25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

טווח ההמתנה מתום הבדיקות ועד הניתוח לאחר ניתוח שרוול היי קוראים לי אפרת,עשיתי את הניתוח לפני שבועיים וחצי , מתי יהיה מותר לי ללכת לבריכה ים וכד'.. 8 חודשים אחרי שרוול ניתוח שני של מעקף קיבע ניתוח שרוול-זמן החלמה ניתוח טבעת או שרוול? קצב ירידה במשקל לקראת ועדה שתייה ירידה במשקל דם ביציאה הריון לאחר ניתוח שרוול. ניתוח שרוול אחרי קיסרי ניתוח טבעת יציאות ניתוח שרוול חוזר האם אני יכולה לעשות ניתוח שרוול ירידה במש'ל ניתוח חוזר מתעניינת בניתוח זכאות לניתוח בריאטרי צלקת בקיבה טבעת בקיבה סיכות הניתוח תרופות לאחר ניתוח מעקף לקיצור קיבה ניתוח קיבה קריטריונים לניתוח ארוזיה גיל צום יום כיפור משקל לניתוח לקראת ניתוח טבעת החלמה מניתוח שרוול בירור שלום רב צרבות והקאות לאחר ניתוח מעקף קיבה. ניתוח פרטי התייעצות ועזרה הוצאת טבעת מהקיבה הוצאת טבעת עשיתי קיצור קיבה כאבים לאחר ניתוח שרוול השמנה ניתוח קיצור קיבה כאבים ניתוח מעקף חודשיים אחרי שרוול