ניתוח שרוול שלא צלח והאם אפשר לעשות שנית


בהמשך העמוד 2 שאלות גולשים בנושא: ניתוח שרוול שלא צלח והאם אפשר לעשות שנית

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

2 שאלות גולשים בנושא » ניתוח שרוול שלא צלח והאם אפשר לעשות שנית


02/10/2014

ניתוח שרוול שלא צלח והאם אפשר לעשות שנית

שלום ד”ר..אני בת 23 עברתי ניתוח שרוול לפני 4 שנים וזה לא כל כך צלח הגעתי לניתוח במשקל 147 הצלחתי לרדת למשקל 102 לתקופה מסויימת ואחרי מעט זמן עליתי בחזרה ל 129 קילו כיום הbmi שלי עומד על 48.55 האם זה אפשרי לעשות ניתוח שני,איזה ניתוח אתה ממליץ לעשות , האם זה מפריע עם עברתי ניתוח קיסרי לפני חודשיים ומה הסיכונים הכרוכים בניתוח שני ?

ד"ר רועי ענבר
לאתי שלום,
את זכאית לניתוח חוזר ,בכפוף להחלטת ועדה בריאטרית כמובן. ניתן לבצע שוב שרוול במידה והקודם רחב, וכן מעקף קיבה.
אני ממליץ על מעקף קיבה.
הסיכונים בניתוח חוזר הם מעט גדולים יותר מניתוח ראשוני עקב שינויים שחלו באיזור המנותח,
אך בסך הכל ניתן לעבור אותם באופן בטוח בידיים מנוסות.אין בעייה בדרך כלל עם ניתוח קיסרי.
בהצלחה,
ד"ר רועי ענבר
אחראי תחום השמנת יתר בכירורגית ב' , בית החולים מאיר.
28/09/2014

ניתוח שרוול שלא צלח והאם אפשר לעשות שנית

שלום ד”ר..
אני בת 23 עברתי ניתוח שרוול לפני 4 שנים וזה לא כל כך צלח הגעתי לניתוח במשקל 147 הצלחתי לרדת במשקל לתקופה מסויימת ואחרי מעט זמן עליתי בחזרה ל 129 קילו האם יש אפשרות לניתוח חוזר והאם זה מזיק לאחר ניתוח קיסרי ..ומה הסיכונים הכרוכים בניתוח שני

ד"ר רועי ענבר
לאתי שלום,
באופן עקרוני את זכאית לניתוח חוזר , בתלות כמובן בהחלטת ועדה בריאטרית. האפשרויות הם כריתת שרוול חוזרת אם השרוול רחב, מעקף קיבה או מעקף תריסריון.
בדרך כלל אין בעייה אחרי ניתוח קיסרי.
הסיכונים בניתוח הם מעט גדולים יותר מאשר בניתוח ראשון , אך בידיים מנוסות התוצאות מצויינות
ואני ממליץ על כך.
בהצלחה,
ד"ר רועי ענבר
אחראי תחום השמנת יתר בכירורגית ב' , בית החולים מאיר.


שאלות נוספות בנושא: ניתוח שרוול שלא צלח והאם אפשר לעשות שנית

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

ניתוח שרוול ניתוח קיצור קיבה מאיזה משקל עושים ניתוח? ניתוח ניתוח חוזר ניתוח טבעת ניתוח בריאטרי ניתוח מיני מעקף האם אני מתאימה לניתוח התאמה לניתוח שרוול ניתוח מעקף קיבה ניתוח לקיצור קיבה האם אני מתאימה לניתוח שרוול לאחר הניתוח ברצוני לעבור ניתוח זכאות לניתוח קיצור קיבה שרוול מועמדות לניתוח התאמה לניתוח שרוול ניתוח שרוול קיבה התאמה לניתוח קיצור קיבה מאיזה משקל אפשר לעשות ניתוח שרוול קיבה התאמה לניתוח בריאטרי האם אני מתאים לניתוח מיני מעקף לאחר שרוול אחרי שרוול מועמדות לניתוח קיצור קיבה האם אני יכולה לעשות ניתוח מעוניינת בניתוח ניתוח שרוול חוזר זכאות לניתוח בריאטרי שרוול או מיני מעקף אחרי ניתוח שרוול ניתוח שרוול שני ניתוח קיצור קיבה( שרוול) אני עברתי ניתוח שרוול לפני חמישה חודשים ניתוח בריאטרי חוזר ניתוח פרטי האם אני מתאימה לניתוח קיצור קיבה? מיני מעקף או שרוול? ניתוח טבעת או שרוול? מועמדת לניתוח ניתוח קיצור קיבה חוזר ניתוח שרוול אחרי ניתוח חסימת מעיים לאחר ניתוח שרוול עצירות אחרי ניתוח שרויל מיני מעקף אחרי שרוול האם אני יכולה לעשות את הניתוח?

25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

ניתוח שרוול קיבה ניתוח קיצור קיבה( שרוול) האם בbmi של 30.5 ניתן לעשות ניתוח שרבול ניתוח בריאטרי צואה ירוקה תנאים לביצוע ניתוח שרוול עצירה בירידה במשקל מיני מעקף לאחר שרוול עצירות צום ניתוח שרוול אחרי קיסרי טבעת בקיבה ליפני ניתוח בריאטרי ( מעקב רגיל ..לא שרוול ) יציאות האים אני עומדת בקריטריונים ניתוח מיני מעקף ובקע סרעפתי קטן התיעצות לקיצור כבה מעקף קיבה. מעוניינת בניתוח בדיקת קולונוסקופיה ניתוח שרוול שני שרוול קיבה ניתוח חוזר...מיני מעקב הרופא הציע לי לעשות ניתוח מיני מעקף ועדה היי האם אני זכאית לניתוח קיצור קיבה מתעניינת בניתוח מאיזה משקל יהיה אפשרי לעשות את הניתוח מיני מעקף או שרוול? ניתוח שרבול מועמדת לניתוח רוצה לעשות ניתוח סיכון בניתוח קיצור קיבה הפסקת עישון לפני ניתוח בריאטרי דליפה העם מותר לעשן שבועיים ליפני הניתוח תרופות לאחר ניתוח מעקף לקיצור קיבה טווח ההמתנה מתום הבדיקות ועד הניתוח MRI החלמה מניתוח שרוול התאמה לניתוח קיצור קיבה היי קוראים לי אפרת,עשיתי את הניתוח לפני שבועיים וחצי , מתי יהיה מותר לי ללכת לבריכה ים וכד'.. טבעת ירידה במש'ל מאיזה משקל אפשר לעשות ניתוח קיצור קיבה 8 חודשים אחרי שרוול האם אני מתאימה לניתוח שרוול כאבי בטן האם אני מתאימה לניתוח קיצור קיבה?