ניתוח שרוול לנוער


בהמשך העמוד 2 שאלות גולשים בנושא: ניתוח שרוול לנוער

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

2 שאלות גולשים בנושא » ניתוח שרוול לנוער


29/06/2016

ניתוח שרוול לנוער

שלום אני בת 16 וה bmi שלי הוא 42.16.
אין לי מחלות בעקבות ההשמנה אבל אני כן לא מצליחה לישון בלי 2 כריות גדולות כי אין לי אוויר לנשום, ובאופן כללי קשה לי לנשום וקשה לי לעשות פעיליות שהן קשות כמו נגיד לעלות במדרגות, וללכת ברגל שלא לדבר על לצאת לטיול שנתי עם הכיתה או להגיע לשיעור ספורט.
מאז שהשמנתי בצורה דרסטית גם המחזור שלי הפסיק.
וגם יש לי כאבים בברכיים והגב שאני משערת שהם תוצאה ממשקל כל כך גבוה (120 ק”ג)
האם יתנו לי לעשות את הניתוח?

ד"ר רועי ענבר
לטלי שלום,
את אינך עומדת כעת בקריטריונים לניתוח במתבגרים. ממליץ לך לפנות למרפאה לטיפול בהשמנת יתר במתבגרים באחד מבתי החולים ולעבור שם תהליך שעשוי לעזור לך לרזות , או להכין אותך לקראת ניתוח בעתיד.
בהצלחה,
ד"ר רועי ענבר
אחראי תחום השמנת יתר בכירורגית ב' , בית החולים מאיר.
12/08/2015

ניתוח שרוול לנוער

שלום, אני בת 17 הbmi שלי הוא 34 אך בעקבות ההשמנה התחילו לי בעיות בקיבה ובכבד ואני לוקחת תוספי ויטמינים של בי12. אני כבר שלוש שנים נלחמת במשקל והשיא שלי היה ירידה של ארבע קילו בכמעט שנה. האם אני יכולה לעבור ניתוח שרוול או טבעת? (בהסכמת ההורים כמובן).

ד"ר רועי ענבר
לעדי שלום,
לא תוכלי לעבור ניתוח עד גיל 18 כיוון שהקריטריונים במתבגרים הם חמורים יותר מאשר במבוגרים.
אם תגיעי לbmi
של 35 ומעלה, תוכלי לעבור אז ניתוח באם קיימת מחלה הנלווית להשמנת היתר, כל זאת כאמור רק מגיל 18.אם הבעייה בכבד היא כבד שומני, אז זאת גם מחלה הקשורה בהשמנה.
בהצלחה,
ד"ר רועי ענבר
אחראי תחום השמנת יתר בכירורגית ב' , בית החולים מאיר.


שאלות נוספות בנושא: ניתוח שרוול לנוער

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

ניתוח שרוול ניתוח קיצור קיבה מאיזה משקל עושים ניתוח? ניתוח ניתוח חוזר ניתוח טבעת ניתוח בריאטרי האם אני מתאימה לניתוח ניתוח מיני מעקף שרוול התאמה לניתוח ניתוח מעקף קיבה ניתוח לקיצור קיבה האם אני מתאימה לניתוח שרוול לאחר הניתוח ברצוני לעבור ניתוח קיצור קיבה שרוול מועמדות לניתוח זכאות לניתוח התאמה לניתוח שרוול ניתוח שרוול קיבה התאמה לניתוח קיצור קיבה התאמה לניתוח בריאטרי שרוול קיבה מאיזה משקל אפשר לעשות ניתוח האם אני מתאים לניתוח האם אני יכולה לעשות ניתוח מועמדות לניתוח קיצור קיבה אחרי שרוול מיני מעקף לאחר שרוול אחרי ניתוח שרוול שרוול או מיני מעקף זכאות לניתוח בריאטרי ניתוח שרוול חוזר ניתוח שרוול שני ניתוח קיצור קיבה( שרוול) מעוניינת בניתוח מועמדת לניתוח ניתוח טבעת או שרוול? ניתוח פרטי ניתוח בריאטרי חוזר עצירות אחרי ניתוח שרויל ניתוח קיצור קיבה חוזר האם אני מתאימה לניתוח קיצור קיבה? לאחר ניתוח שרוול ניתוח שרוול אחרי ניתוח חסימת מעיים אני עברתי ניתוח שרוול לפני חמישה חודשים מיני מעקף אחרי שרוול מיני מעקף או שרוול? ניתוח שרוול לאחר ניתוח טבעת

25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

לפני מיני מעקף מועמדות לניתוח קיצור קיבה מעקב מעוניינת בניתוח טבעת התייעצות ועזרה סיכון בניתוח קיצור קיבה התחבטות מה לעשות... הקאות מעוניינת בניתוח האם אוכל לעבור ניתוח שאלה לדר רועי מאיזה משקל אפשר לעשות ניתוח נתוח קיבה "שרוול" משקל לניתוח ניתוח בריאטרי חוזר דיאטה ניתוח שרוול לאחר קיסרי וטבעת שרוול בקיבה סיכות הניתוח שרוול קיבה תגובה צלקת בקיבה מועמדות לניתוח אחרי ניתוח הרזיה האם אני מתאימה לניתוח קיצור קיבה? התאמה לניתוח שרוול קיצור כיבה קיצור קבה הרופא הציע לי לעשות ניתוח מיני מעקף 1 ניתוח מיני מעקף האם רלוונטי לי? אחרי שרוול ניתוח שרוול שני תודה רבה ניתוח קיצור קיבה טבעת בקיבה צום יום כיפור ניתוח חוזר כן או לא עליה במשקל זכאות לניתוח קיצור קיבה כאבי בטן האם אני זכאית לניתוח קיצור קיבה ניתוח שרוול - פרטי רוצה לעשות ניתוח התאמה לניתוח בריאטרי ניתוח שרוול אחרי ניתוח חסימת מעיים תנאים לביצוע ניתוח שרוול האם אני יכולה לעשות ניתוח ניתוח שרוול לנוער