ניתוח שרוול אחרי קיסרי


בהמשך העמוד 2 שאלות גולשים בנושא: ניתוח שרוול אחרי קיסרי

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

2 שאלות גולשים בנושא » ניתוח שרוול אחרי קיסרי


14/11/2016

ניתוח שרוול אחרי קיסרי

היי
אני נשואה+2, שלושה חודשים אחרי ניתוח קיסרי שעבר בשלום.
שוקלת 102 וגובה 1.61, כולסטרול גבוה וכבד שומני ברמה קלה.
רציתי לדעת אם אני מועמדת לניתוח והאם יש בעיה לעבור אותה כשלושה חודשים אחרי הניתוח קיסרי.

ד"ר רועי ענבר
לאור שלום,
בהמשך לתשובה הקודמת, אין בעייה מבחינת הזמן לאחר ניתוח קיסרי.
ד"ר רועי ענבר
אחראי תחום השמנת יתר בכירורגית ב' , בית החולים מאיר.
14/11/2016

ניתוח שרוול אחרי קיסרי

היי
אני בת 32, נשואה+2
3 חודשים אחרי לידה קיסרית שעבר בשלום
הגובה שלי 1.61 והמשקל 102
כולסטרול גבוה וכבד שומני ברמה קלה
רציתי לדעת אם אני מועמדת לניתוח? ואם זה לא מפריע שאני תקופה קצרה אחרי הניתוח קיסרי
תודה רבה

ד"ר רועי ענבר
לאור שלום,
ממשקל 104 קג את יכולה להיות מועמדת גם ללא מחלות נלוות. במשקלך עם המחלות הנלוות אינני מאמין שתהיה בעייה למרות שבקופת חולים כללית המקרה גבולי.
בהצלחה,
ד"ר רועי ענבר
אחראי תחום השמנת יתר בכירורגית ב' , בית החולים מאיר.


שאלות נוספות בנושא: ניתוח שרוול אחרי קיסרי

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

ניתוח שרוול ניתוח קיצור קיבה מאיזה משקל עושים ניתוח? ניתוח ניתוח חוזר ניתוח טבעת ניתוח בריאטרי ניתוח מיני מעקף האם אני מתאימה לניתוח התאמה לניתוח שרוול ניתוח מעקף קיבה ניתוח לקיצור קיבה האם אני מתאימה לניתוח שרוול לאחר הניתוח ברצוני לעבור ניתוח זכאות לניתוח קיצור קיבה שרוול מועמדות לניתוח התאמה לניתוח שרוול ניתוח שרוול קיבה התאמה לניתוח קיצור קיבה מאיזה משקל אפשר לעשות ניתוח שרוול קיבה התאמה לניתוח בריאטרי האם אני מתאים לניתוח מיני מעקף לאחר שרוול אחרי שרוול מועמדות לניתוח קיצור קיבה האם אני יכולה לעשות ניתוח מעוניינת בניתוח ניתוח שרוול חוזר זכאות לניתוח בריאטרי שרוול או מיני מעקף אחרי ניתוח שרוול ניתוח שרוול שני ניתוח קיצור קיבה( שרוול) אני עברתי ניתוח שרוול לפני חמישה חודשים ניתוח בריאטרי חוזר ניתוח פרטי האם אני מתאימה לניתוח קיצור קיבה? מיני מעקף או שרוול? ניתוח טבעת או שרוול? מועמדת לניתוח ניתוח קיצור קיבה חוזר ניתוח שרוול אחרי ניתוח חסימת מעיים לאחר ניתוח שרוול עצירות אחרי ניתוח שרויל מיני מעקף אחרי שרוול האם אני יכולה לעשות את הניתוח?

25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

אני עברתי ניתוח שרוול לפני חמישה חודשים האם אני מתאים לניתוח בטן נפוחה האם אני מתאימה לניתוח קיצור קיבה? כבד שומני . תנאים לביצוע ניתוח שרוול ניתוח מיני מעקף אי ירידה במשקל לאחר מיני מעקף ניתוח שרוול לאחר ניתוח טבעת מאיזה משקל מיני מעקף קיבה מעבר מטבעת לשרוול SRVG איזה ניתוח קיצור קיבה עלי לעבור? התאמה לניתוח סיכון בניתוח קיצור קיבה מחיר ניתוח שרוול האם אני מתאימה לניתוח שרוול משקל קיצור קיבה טבעת ניתוח קיצור קיבה חוזר טבעת או שרוול סוכרת סוג 2 האים אני עומדת בקריטריונים לאחר ניתוח טבעת לצום ביום כיפור 55 ריח רע לגבי ניתוח שרוול איזו אפשרות יש עבורי? לרדת במשקל בכל מחיר שיעול לאחר ניתוח שרוול מועמדות לניתוח עשיתי קיצור קיבה ניתוח חוזר האם אני מתאימה? מיני מעקף ניתוח תריסריון היי קוראים לי אפרת,עשיתי את הניתוח לפני שבועיים וחצי , מתי יהיה מותר לי ללכת לבריכה ים וכד'.. העם מותר לעשן שבועיים ליפני הניתוח האם אני יכולה לעבור נתוח התיעצות לקיצור כבה ניתוח טבעת שרוול קיבה צרבות והקאות ניתוח קיצור קיבה מה הפתרון עבורי? מעוניינת בניתוח מאיזה משקל אפשר לעשות ניתוח