ניתוח קיצור קיבה( שרוול)


בהמשך העמוד 4 שאלות גולשים בנושא: ניתוח קיצור קיבה( שרוול)

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

4 שאלות גולשים בנושא » ניתוח קיצור קיבה( שרוול)


09/04/2016

ניתוח קיצור קיבה (שרוול)

שלום רב ,
אני עוד כמה חודשים בת 16 הגובה שלי הוא 1.66 ומשקל 127 אני יכולה לעבור ניתוח קיצור קיבה ,שרוול?

ד"ר רועי ענבר
.
ד"ר רועי ענבר
אחראי תחום השמנת יתר בכירורגית ב' , בית החולים מאיר.
09/04/2016

ניתוח קיצור קיבה (שרוול)

שלום רב ,
אני עוד כמה חודשים בת 16 הגובה שלי הוא 1.66 ומשקל 127 אני יכולה לעבור ניתוח קיצור קיבה ,שרוול?

ד"ר רועי ענבר
לתמר שלום,
לפי הנחיותמשרד הבריאות תוכלי להיות מועמדת לניתוח במידה וקיימים סיבוכי השמנה כמו יתר לחץ דם,יתר שומנים בדם, הפרעה משמעותית בתפקוד יום יומי ,זיהומים בקפלי עור,מצוקה נפשית עקב ההשמנה,צרבות קשות ועוד.
פני למרפאה לטיפול בהשמנת יתר במתבגרים באחד מבתי החולים על מנת להתחיל בבירור ובתהליך לקראת ניתוח אפשרי.אציין שמעל גיל 18 תוכלי לעבור ניתוח גם ללא סיבוכי השמנה.
בהצלחה,
ד"ר רועי ענבר
אחראי תחום השמנת יתר בכירורגית ב' , בית החולים מאיר.
16/08/2015

ניתוח קיצור קיבה שרוול

שלום, שמי תהילה אני בת 21 שוקלת 95 וגובה 1.56 אני כבר סימתי את כל הבדיקות כולן יצאו תוצאות חיוביות. חוץ מבדיקה אחת שגילו לי דלקת בתריסריון ואני לוקחת לזה אנטביוטיקה.האם יאשרו לי לעשות את הניתוח במשקל והגובה שלי? אני יכולה? יש לי ייעוץ ב10.9 לדוקטור מחאג’נה באסותא.

ד"ר רועי ענבר
לתהילה שלום,
מדד הbmi שלך הוא 39, ויש צורך ב40 על מנת לעבור ניתוח ללא מחלות הקשורות בהשמנתי יתר.
פני עם הבדיקות לרופא המנתח והוא יאמר לך אם את מועמדת לניתוח ואם יש צורך בבדיקות נוספות.
בהצלחה,
ד"ר רועי ענבר
אחראי תחום השמנת יתר בכירורגית ב' , בית החולים מאיר.
10/11/2014

ניתוח קיצור קיבה( שרוול)

שלום.אני בת 33 ושנה וחצי לאחר לידה.לפני 7 שנים לאחר לידת בני השני התחלתי לקחת כדור לתת פעילות ומאז ועד היום לוקחת יוטירוקס 50 מג. במשך כך השנים ממש קשה לי לרדת במשקל ואף נכנסתי להריון לפני שנה וחצי כשאני במשקל 82.כרגע שוקלת 89 וכבר שנה וחצי שלא מצליחה לרדת.גובה 1.65.סבלתי בגיל 15 מהפרעות אכילה שעד היום מלוות אותי ואני עסוקה רק באיך לרדת במשקל. ..אני מאוד מפחדת מניתוח אבל כבר לא מוצאת פתרון אחר..השאלה אם מותר לי לעשות כשיש תת פעילות? ( כרגע מאוזנת)2.9.
וbmi שלי מעל 35.האם לפי כל זה אקבל אישור לעשות?תודה

ד"ר רועי ענבר
למורן שלום,
לפי הנתונים שמסרת חישבתי BMI של 32. במידה ואת כבר 35, הרי שיש צורך במחלה הקשורה להשמנה על מנת לעבור ניתוח. עלייך לבצע בדיקות דם , מדידות לחץ דם וסונר בטן על מנת לברר זאת.
אין בעייה בניתוח עם תת פעילות תריס מאוזנת. לעומת זאת הפרעות אכילה מהוות בעייה, והעניין
יעבור דיון ובירור עי פסיכולוגית/פסיכיאטר טרם החלטה על ניתוח.
מציע לך לפנות למרפאה בריאטרית על מנת להבדק.
ד"ר רועי ענבר
אחראי תחום השמנת יתר בכירורגית ב' , בית החולים מאיר.


שאלות נוספות בנושא: ניתוח קיצור קיבה( שרוול)

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

ניתוח שרוול קיצור קיבה ניתוח קיצור קיבה מאיזה משקל עושים ניתוח? ניתוח ניתוח חוזר ניתוח טבעת ניתוח בריאטרי האם אני מתאימה לניתוח ניתוח מיני מעקף התאמה לניתוח ניתוח מעקף קיבה מעקף קיבה. ניתוח לקיצור קיבה האם אני מתאימה לניתוח שרוול לאחר הניתוח ברצוני לעבור ניתוח קיצור קיבה שרוול זכאות לניתוח מועמדות לניתוח ניתוח שרוול קיבה התאמה לניתוח שרוול התאמה לניתוח קיצור קיבה התאמה לניתוח בריאטרי מאיזה משקל אפשר לעשות ניתוח שרוול קיבה האם אני מתאים לניתוח האם אני יכולה לעשות ניתוח מועמדות לניתוח קיצור קיבה קיצור קבה טבעת בקיבה ניתוח קיצור קיבה( שרוול) מעוניינת בניתוח ניתוח שרוול חוזר זכאות לניתוח בריאטרי מיני מעקף קיבה ניתוח שרוול שני אחרי ניתוח שרוול מועמדת לניתוח האם אני מתאימה לניתוח קיצור קיבה? ניתוח טבעת או שרוול? לאחר ניתוח שרוול ניתוח פרטי קיצור קיבנ אני עברתי ניתוח שרוול לפני חמישה חודשים עצירות אחרי ניתוח שרויל ניתוח שרוול אחרי ניתוח חסימת מעיים ניתוח קיצור קיבה חוזר ניתוח בריאטרי חוזר האם אני יכולה לעשות קיצור קיבה?

25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

קיצור קיבנ ניתוח בריאטרי האם אני מתאימה לניתוח קיצור קיבה? איזה ניתוח כדאי לעשות מעוניינת בניתוח טבעת מתעניינת בניתוח שרוול קיבה חודשיים אחרי שרוול ארוזיה העם מותר לעשן שבועיים ליפני הניתוח תגובה צום יום כיפור ניתוח בריאטרי חוזר טבעת אחרי ניתוח בריאטרי האם מתאימה לניתוח? השמנה אחרי שרוול הריון לאחר ניתוח שרוול. מאיזה משקל אפשר לעשות ניתוח האם אני יכולה להיות מועמדת לניתוח? האם אני מתאימה לניתוח שרוול מאיזה משקל יהיה אפשרי לעשות את הניתוח מאיזה משקל עושים ניתוח והאם אתה ממליץ על בלון ? האם אני יכולה לעבור נתוח מאיזה משקל עושים ניתוח? עשיתי קיצור קיבה האם אני מתאימה? יציאות היי קוראים לי אפרת,עשיתי את הניתוח לפני שבועיים וחצי , מתי יהיה מותר לי ללכת לבריכה ים וכד'.. עצירה בירידה במשקל מועמדת לניתוח שתייה הרופא הציע לי לעשות ניתוח מיני מעקף האם אני יכולה לעשות טבעת?! האם אוכל לעבור ניתוח ניתוח מיני מעקף קיבה מועמדות לניתוח קיצור קיבה טבעת בקיבה ניתוח בבית חולים ציבורי עישון מריחואנה עצירה במשקל שרוול או מיני מעקף תייעץ לי בבקשה מה הכי טוב למצבי התחבטות מה לעשות... לרדת במשקל בכל מחיר מאיזה משקל עושים ניצוח דניאלה צלקת בקיבה קיצור קיבע עלייה במשקל מאיזה משקל צום יום הכיפורים