ניתוח פרטי


בהמשך העמוד 3 שאלות גולשים בנושא: ניתוח פרטי

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

3 שאלות גולשים בנושא » ניתוח פרטי


02/08/2015

ניתוח פרטי

שלום הbmi שלי עומד על 36 ואני מעוניינת בניתוח פרטי בלי גורמים מסייעים כמו חברת ביטוח או מרפאה. כמה יעלה לי ניתוח כזה במשוער?

ד"ר רועי ענבר
לליה שלום,
ניתוח בריאטרי ללא השתתפות של חברת ביטוח הוא יקר מאוד-בתלות במנתח מדובר בכמה עשרות אלפי שקלים .תוכלי לברר באופן פרטני אצל המנתח שתבחרי את הסכום המדוייק.
בהצלחה,
ד"ר רועי ענבר
אחראי תחום השמנת יתר בכירורגית ב' , בית החולים מאיר.
11/06/2015

ניתוח פרטי

שלום רב דוקטור….
כבר זמן רב מעוניינת בשרוול. עשיתי הרבה ש.ב. כדי להבין מה מתאים לי… אני 1.59, שוקלת 98 קג, בת 33, סיימתי את פרק הלידות בחיי והגיע הזמן להשיב אליי את עצמי. אני סוחבת משקל עודף כבר 8 שנים..
אני מעוניינת לעשות את התהליך באופן פרטי כבר בזמן הקרוב. האם יש אפשרות לייעוץ? האם קודם פונים לוועדה ורק אז אלייך כמנתח? מה העלויות באופן פרטי?
תודה רבה. עינב.

ד"ר רועי ענבר
לעינב שלום,
מדד הbmi שלך הוא 38, ותוכלי להיות מועמדת לניתוח במידה וקיימת מחלה הנלווית להשמנת היתר כמו
סכרת, יתר לחץ דם , יתר שומנים בדם, כבד שומני, דום נשימה בשינה, בעיות אורטופדיות ועוד.
לגבי שאר השאלות הן תלויות בסוג הביטוח שברשותך.
פני בבקשה ליעל טל 0526428338 ,היא מעודכנת לגבי כל העלויות וענייני הועדות . תוכלי גם לקבוע איתה מועד לייעוץ קרוב במידת הצורך.
בהצלחה,
ד"ר רועי ענבר
אחראי תחום השמנת יתר בכירורגית ב' , בית החולים מאיר.
10/05/2015

ניתוח פרטי

אשתי יש bmi 30 והיא ניסתה את כל הדיאטות ,האם יש אפשרות לעבור את הניתוח באופן פרטי
גובה 1.58 משקל 77 בת 35

ד"ר רועי ענבר
לגיל שלום,
הקריטריונים לניתוח אינם שונים בין הפרטי לציבורי. אין אפשרות לעבור ניתוח בbmi 30 אלא אם כן סובלים מסכרת לא מאוזנת .
ד"ר רועי ענבר
אחראי תחום השמנת יתר בכירורגית ב' , בית החולים מאיר.


שאלות נוספות בנושא: ניתוח פרטי

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

ניתוח שרוול ניתוח קיצור קיבה מאיזה משקל עושים ניתוח? ניתוח ניתוח חוזר ניתוח טבעת ניתוח בריאטרי ניתוח מיני מעקף האם אני מתאימה לניתוח התאמה לניתוח ניתוח מעקף קיבה ניתוח לקיצור קיבה לאחר הניתוח האם אני מתאימה לניתוח שרוול ברצוני לעבור ניתוח מועמדות לניתוח זכאות לניתוח ניתוח שרוול קיבה התאמה לניתוח שרוול התאמה לניתוח קיצור קיבה התאמה לניתוח בריאטרי מאיזה משקל אפשר לעשות ניתוח האם אני מתאים לניתוח האם אני יכולה לעשות ניתוח מועמדות לניתוח קיצור קיבה ניתוח שרוול שני ניתוח שרוול חוזר זכאות לניתוח בריאטרי מעוניינת בניתוח ניתוח קיצור קיבה( שרוול) אחרי ניתוח שרוול ניתוח שרוול אחרי ניתוח חסימת מעיים ניתוח פרטי ניתוח טבעת או שרוול? ניתוח שני אחרי srvg עצירות אחרי ניתוח שרויל ניתוח קיצור קיבה חוזר לאחר ניתוח שרוול האם אני מתאימה לניתוח קיצור קיבה? האם אני יכולה לעשות את הניתוח? ניתוח עם bmi נמוך מועמדת לניתוח ניתוח בריאטרי חוזר אני עברתי ניתוח שרוול לפני חמישה חודשים זכאות לניתוח קיצור קיבה ניתוח שרוול לאחר ניתוח טבעת האם ניתוח מעקף קיבה הפיך ניתוח חוזר כן או לא האם אני זכאית לניתוח קיצור קיבה ניתוח מיני מעקף האם רלוונטי לי?

25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

מאיזה משקל עושים ניתוח קיצור קיבה שתייה אחרי ניתוח מיני מעקף ניתוח שרוול לאחר ניתוח טבעת גיל שחיה אחרי הניתוח ניתוח שרוול אחרי קיסרי ערב טוב סיכון בניתוח קיצור קיבה ניתוח שרוול לאחר קיסרי וטבעת האם אני עומדת בקריטריונים הוצאת טבעת גורטקס שלום רב משקל לניתוח עשיתי קיצור קיבה ניתוח קיבה 1 קיצוא כיבה קיצור קיבנ הפסקת עישון לפני ניתוח בריאטרי ניתוח שני אחרי srvg כמה עולה ניתוח מיני מעקף קיבה באופן פרטי שרוול או מיני מעקף תייעץ לי בבקשה מה הכי טוב למצבי מעוניינת בניתוח ייעוץ מאיזה משקל כאבים אחרי מעקף מעקף תריסריון האם אני יכולה לעשות את הניתוח? שרוול בקיבה ריח רע מהפה ניתוח קיצור קיבה חוזר ניתוח מעבר מטבעת לשרוול אישור לניתוח שרוול כבד שומני . ניתוח שרבול האם אני מתאימה לניתוח MRI שלום ד״ר התייעצות ועזרה האים אני עומדת בקריטריונים צרבות והקאות מעוניינת בניתוח טבעת מאיזה משקל עושים ניצוח אי ירידה במשקל ניתוח שרוול אחרי ניתוח חסימת מעיים אני עברתי ניתוח שרוול לפני חמישה חודשים יציאות