ניתוח פרטי


בהמשך העמוד 3 שאלות גולשים בנושא: ניתוח פרטי

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

3 שאלות גולשים בנושא » ניתוח פרטי


02/08/2015

ניתוח פרטי

שלום הbmi שלי עומד על 36 ואני מעוניינת בניתוח פרטי בלי גורמים מסייעים כמו חברת ביטוח או מרפאה. כמה יעלה לי ניתוח כזה במשוער?

ד"ר רועי ענבר
לליה שלום,
ניתוח בריאטרי ללא השתתפות של חברת ביטוח הוא יקר מאוד-בתלות במנתח מדובר בכמה עשרות אלפי שקלים .תוכלי לברר באופן פרטני אצל המנתח שתבחרי את הסכום המדוייק.
בהצלחה,
ד"ר רועי ענבר
אחראי תחום השמנת יתר בכירורגית ב' , בית החולים מאיר.
11/06/2015

ניתוח פרטי

שלום רב דוקטור….
כבר זמן רב מעוניינת בשרוול. עשיתי הרבה ש.ב. כדי להבין מה מתאים לי… אני 1.59, שוקלת 98 קג, בת 33, סיימתי את פרק הלידות בחיי והגיע הזמן להשיב אליי את עצמי. אני סוחבת משקל עודף כבר 8 שנים..
אני מעוניינת לעשות את התהליך באופן פרטי כבר בזמן הקרוב. האם יש אפשרות לייעוץ? האם קודם פונים לוועדה ורק אז אלייך כמנתח? מה העלויות באופן פרטי?
תודה רבה. עינב.

ד"ר רועי ענבר
לעינב שלום,
מדד הbmi שלך הוא 38, ותוכלי להיות מועמדת לניתוח במידה וקיימת מחלה הנלווית להשמנת היתר כמו
סכרת, יתר לחץ דם , יתר שומנים בדם, כבד שומני, דום נשימה בשינה, בעיות אורטופדיות ועוד.
לגבי שאר השאלות הן תלויות בסוג הביטוח שברשותך.
פני בבקשה ליעל טל 0526428338 ,היא מעודכנת לגבי כל העלויות וענייני הועדות . תוכלי גם לקבוע איתה מועד לייעוץ קרוב במידת הצורך.
בהצלחה,
ד"ר רועי ענבר
אחראי תחום השמנת יתר בכירורגית ב' , בית החולים מאיר.
10/05/2015

ניתוח פרטי

אשתי יש bmi 30 והיא ניסתה את כל הדיאטות ,האם יש אפשרות לעבור את הניתוח באופן פרטי
גובה 1.58 משקל 77 בת 35

ד"ר רועי ענבר
לגיל שלום,
הקריטריונים לניתוח אינם שונים בין הפרטי לציבורי. אין אפשרות לעבור ניתוח בbmi 30 אלא אם כן סובלים מסכרת לא מאוזנת .
ד"ר רועי ענבר
אחראי תחום השמנת יתר בכירורגית ב' , בית החולים מאיר.


שאלות נוספות בנושא: ניתוח פרטי

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

ניתוח שרוול ניתוח קיצור קיבה מאיזה משקל עושים ניתוח? ניתוח ניתוח חוזר ניתוח טבעת ניתוח בריאטרי האם אני מתאימה לניתוח ניתוח מיני מעקף התאמה לניתוח ניתוח מעקף קיבה ניתוח לקיצור קיבה האם אני מתאימה לניתוח שרוול לאחר הניתוח ברצוני לעבור ניתוח מועמדות לניתוח זכאות לניתוח ניתוח שרוול קיבה התאמה לניתוח שרוול התאמה לניתוח קיצור קיבה התאמה לניתוח בריאטרי מאיזה משקל אפשר לעשות ניתוח האם אני מתאים לניתוח האם אני יכולה לעשות ניתוח מועמדות לניתוח קיצור קיבה מעוניינת בניתוח ניתוח שרוול חוזר זכאות לניתוח בריאטרי ניתוח שרוול שני ניתוח קיצור קיבה( שרוול) אחרי ניתוח שרוול אני עברתי ניתוח שרוול לפני חמישה חודשים ניתוח בריאטרי חוזר האם אני מתאימה לניתוח קיצור קיבה? ניתוח טבעת או שרוול? ניתוח פרטי מועמדת לניתוח ניתוח קיצור קיבה חוזר עצירות אחרי ניתוח שרויל ניתוח שרוול אחרי ניתוח חסימת מעיים לאחר ניתוח שרוול האם אני יכולה לעשות את הניתוח? ניתוח שרוול לאחר ניתוח טבעת זכאות לניתוח קיצור קיבה ניתוח עם bmi נמוך ניתוח שני אחרי srvg כמה עולה ניתוח מיני מעקף קיבה באופן פרטי ניתוח חוזר כן או לא אני יכולה לעבור תניתוח? ניתוח חוזר...מיני מעקב

25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

האם אני מתאימה לניתוח קיצור קיבה? ניתוח קיצור קיבה חוזר תודה טווח ההמתנה מתום הבדיקות ועד הניתוח מחיר ניתוח נוסף ניתוח מיני מעקף ניתוח שרוול חוזר צום יום כיפור ניתוח שרוול הפסקת עישון לפני ניתוח בריאטרי אחרי ניתוח התייעצות ועזרה מועמדות לניתוח בריאטרי ניתוח תריסריון הרופא הציע לי לעשות ניתוח מיני מעקף ניתוח חוזר כן או לא איזה ניתוח כדאי לעשות ליפני ניתוח בריאטרי ( מעקב רגיל ..לא שרוול ) האם אני מתאימה לניתוח מועמדות לניתוח אישור לניתוח שרוול שיעול לאחר ניתוח שרוול האם אני מתאימה לניתוח שרוול צרבות והקאות עצירה בירידה הוצאת טבעת כאבים בזמן אכילה אחרי ניתוח שרוול מאיזה משקל עושים ניתוח קיצור קיבה ניתוח מעקף דליפה לאחר הניתוח מאיזה משקל עושים ניצוח התאמה לניתוח בריאטרי גיל מיני מעקף לאחר שרוול יציאות עצירות לקראת ניתוח טבעת ניתוח בבית חולים ציבורי מעקב גובה שלי 143 משקל 80 מעל 35 Bmi בת 43 היי קיצוא כיבה ארוזיה לקראת ועדה עצה האם מתאימה לניתוח? ניתוח שרוול לנוער