ניתוח מיני מעקף ובקע סרעפתי קטן


בהמשך העמוד 2 שאלות גולשים בנושא: ניתוח מיני מעקף ובקע סרעפתי קטן

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

2 שאלות גולשים בנושא » ניתוח מיני מעקף ובקע סרעפתי קטן


07/05/2017

ניתוח מיני מעקף ובקע סרעפתי קטן

אני מועמדת לניתוח מיני מעקף .הומלץ לי באותו הניתוח לתקן גם את הבקע.שאלתי היא: האם זה לא יכול להחריף את מצב הריפלוקס כי כרגע אין לי שום צרבות או ריפלוקס,האם אני חלילה לא מכפילה את גורמי הסיכון. ושאלה נוספת אם לא אטפל בבקע בזמן ניתוח המיני מעקף האם הבקע עלול להחריף??אני ממש מבולבלת .לתשובתך אודה.

ד"ר רועי ענבר
.
ד"ר רועי ענבר
אחראי תחום השמנת יתר בכירורגית ב' , בית החולים מאיר.
07/05/2017

ניתוח מיני מעקף ובקע סרעפתי קטן

אני מועמדת לניתוח מיני מעקף .המליצו לי לעשות בזמן הניתוח גם תיקון הריפלוקס.שאלתי היא האם זה לא יכול להחריף את מצב הריפלוקס כי כרגע אין לי שום תופעות לוואי
לא צרבות ולא ריפלוקס.שאלה נוספת אם אני חלילה לא מכפילה את גורמי הסיכון שהרי מדובר ב שני ניתוחים.
לתשובתך אודה.

ד"ר רועי ענבר
ליערית שלום,
בניתוח מעקף או מיני מעקף הסיכוי להחמרה ברפלוקס הוא קטן , וזאת בניגוד לשרוול שבו הסיכון גדול.יתרה מזאת-מעקף קיבה מתקן רפלוקס קיים בצורה מצויינת גם ללא תיקון הבקע.
ישנם מנתחים המתקנים בקע קטן גם במעקף /מיני וישנם שלא. אין הנחיה חד משמעית בספרות לגבי עניין זה ואין מחקרים גדולים המראים השוואה בין אלו שתוקן הבקע ואלו שלא.
אני אישית איני מתקן בקע קטן ולא סימפטומטי.
ד"ר רועי ענבר
אחראי תחום השמנת יתר בכירורגית ב' , בית החולים מאיר.


שאלות נוספות בנושא: ניתוח מיני מעקף ובקע סרעפתי קטן

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

ניתוח שרוול ניתוח קיצור קיבה מאיזה משקל עושים ניתוח? ניתוח ניתוח חוזר ניתוח טבעת ניתוח בריאטרי האם אני מתאימה לניתוח ניתוח מיני מעקף התאמה לניתוח ניתוח מעקף קיבה מעקף קיבה. ניתוח לקיצור קיבה מיני מעקף האם אני מתאימה לניתוח שרוול לאחר הניתוח ברצוני לעבור ניתוח מועמדות לניתוח זכאות לניתוח ניתוח שרוול קיבה התאמה לניתוח שרוול התאמה לניתוח קיצור קיבה התאמה לניתוח בריאטרי מאיזה משקל אפשר לעשות ניתוח האם אני מתאים לניתוח מיני מעקף לאחר שרוול האם אני יכולה לעשות ניתוח מועמדות לניתוח קיצור קיבה שרוול או מיני מעקף מעוניינת בניתוח ניתוח שרוול חוזר מעקף תריסריון מיני מעקף קיבה זכאות לניתוח בריאטרי ניתוח שרוול שני ניתוח קיצור קיבה( שרוול) אחרי ניתוח שרוול אני עברתי ניתוח שרוול לפני חמישה חודשים מיני מעקף או שרוול? ניתוח בריאטרי חוזר האם אני מתאימה לניתוח קיצור קיבה? ניתוח טבעת או שרוול? ניתוח פרטי מועמדת לניתוח ניתוח קיצור קיבה חוזר עצירות אחרי ניתוח שרויל מיני מעקף אחרי שרוול ניתוח שרוול אחרי ניתוח חסימת מעיים לאחר ניתוח שרוול האם אני יכולה לעשות את הניתוח?

25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

ניתוח שרוול - פרטי ניתוח קיצור קיבה( שרוול) ניתוח שרוול שלא צלח והאם אפשר לעשות שנית צום יום כיפור ניתוח שרבול בדיקות.... גיל התאמה לניתוח ליפני ניתוח בריאטרי ( מעקב רגיל ..לא שרוול ) ארוזיה הרופא הציע לי לעשות ניתוח מיני מעקף כבד שומני . מיני מעקף ניתוח שרוול חוזר האם אני מתאימה לניתוח מאיזה משקל עושים ניתוח? שיעול לאחר ניתוח שרוול מדבקות מחיר ניתוח שרוול האם אני זכאית לניתוח קיצור קיבה צרבות והקאות ניתןח חוזר טבעת או שרוול האם אני מתאימה? כאבים משקל לניתוח ערב טוב האם אני עומדת בקריטריונים מאיזה משקל יהיה אפשרי לעשות את הניתוח ניתוח בבית חולים ציבורי עשיתי קיצור קיבה מאיזה משקל אפשר לעשות ניתוח טבעת ניתוח שרוול לאחר לידה הקאות מעקף קיבה. עליה במשקל השמנה תנאים לביצוע ניתוח שרוול ניתוח מיני מעקף האם רלוונטי לי? ניתוח שרוול שני ניתוח קיבה חודשיים אחרי שרוול מתעניינת בניתוח ברצוני לעבור ניתוח קצב ירידה במשקל מעבר מטבעת לשרוול מועמדות לניתוח הריון לאחר ניתוח שרוול. האם אני זכאי לניתוח