ניתוח מיני מעקף ובקע סרעפתי קטן


בהמשך העמוד 2 שאלות גולשים בנושא: ניתוח מיני מעקף ובקע סרעפתי קטן

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

2 שאלות גולשים בנושא » ניתוח מיני מעקף ובקע סרעפתי קטן


07/05/2017

ניתוח מיני מעקף ובקע סרעפתי קטן

אני מועמדת לניתוח מיני מעקף .הומלץ לי באותו הניתוח לתקן גם את הבקע.שאלתי היא: האם זה לא יכול להחריף את מצב הריפלוקס כי כרגע אין לי שום צרבות או ריפלוקס,האם אני חלילה לא מכפילה את גורמי הסיכון. ושאלה נוספת אם לא אטפל בבקע בזמן ניתוח המיני מעקף האם הבקע עלול להחריף??אני ממש מבולבלת .לתשובתך אודה.

ד"ר רועי ענבר
.
ד"ר רועי ענבר
אחראי תחום השמנת יתר בכירורגית ב' , בית החולים מאיר.
07/05/2017

ניתוח מיני מעקף ובקע סרעפתי קטן

אני מועמדת לניתוח מיני מעקף .המליצו לי לעשות בזמן הניתוח גם תיקון הריפלוקס.שאלתי היא האם זה לא יכול להחריף את מצב הריפלוקס כי כרגע אין לי שום תופעות לוואי
לא צרבות ולא ריפלוקס.שאלה נוספת אם אני חלילה לא מכפילה את גורמי הסיכון שהרי מדובר ב שני ניתוחים.
לתשובתך אודה.

ד"ר רועי ענבר
ליערית שלום,
בניתוח מעקף או מיני מעקף הסיכוי להחמרה ברפלוקס הוא קטן , וזאת בניגוד לשרוול שבו הסיכון גדול.יתרה מזאת-מעקף קיבה מתקן רפלוקס קיים בצורה מצויינת גם ללא תיקון הבקע.
ישנם מנתחים המתקנים בקע קטן גם במעקף /מיני וישנם שלא. אין הנחיה חד משמעית בספרות לגבי עניין זה ואין מחקרים גדולים המראים השוואה בין אלו שתוקן הבקע ואלו שלא.
אני אישית איני מתקן בקע קטן ולא סימפטומטי.
ד"ר רועי ענבר
אחראי תחום השמנת יתר בכירורגית ב' , בית החולים מאיר.


שאלות נוספות בנושא: ניתוח מיני מעקף ובקע סרעפתי קטן

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

ניתוח שרוול ניתוח קיצור קיבה מאיזה משקל עושים ניתוח? ניתוח ניתוח חוזר ניתוח טבעת ניתוח בריאטרי ניתוח מיני מעקף האם אני מתאימה לניתוח התאמה לניתוח מיני מעקף ניתוח מעקף קיבה מעקף קיבה. ניתוח לקיצור קיבה לאחר הניתוח האם אני מתאימה לניתוח שרוול ברצוני לעבור ניתוח מועמדות לניתוח זכאות לניתוח ניתוח שרוול קיבה התאמה לניתוח שרוול התאמה לניתוח קיצור קיבה התאמה לניתוח בריאטרי מאיזה משקל אפשר לעשות ניתוח האם אני מתאים לניתוח מיני מעקף לאחר שרוול האם אני יכולה לעשות ניתוח מועמדות לניתוח קיצור קיבה שרוול או מיני מעקף ניתוח שרוול שני ניתוח שרוול חוזר מיני מעקף קיבה זכאות לניתוח בריאטרי מעוניינת בניתוח מעקף תריסריון ניתוח קיצור קיבה( שרוול) אחרי ניתוח שרוול ניתוח שרוול אחרי ניתוח חסימת מעיים ניתוח פרטי ניתוח טבעת או שרוול? ניתוח שני אחרי srvg עצירות אחרי ניתוח שרויל ניתוח קיצור קיבה חוזר לאחר ניתוח שרוול מיני מעקף אחרי שרוול האם אני מתאימה לניתוח קיצור קיבה? האם אני יכולה לעשות את הניתוח? ניתוח עם bmi נמוך מועמדת לניתוח מיני מעקף או שרוול?

25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

אני רוצה לעשות שרוול בדיקת קולונוסקופיה בדיקות.... לגבי הירידה במשקל מה הפתרון עבורי? ועדה האם אני מתאים לניתוח לאחר מיני מעקף הקאות טבעת אחרי שרוול הרזיה האם אני יכולה לעשות טבעת?! לגבי ניתוח שרוול בדיקות לפני ניתוח ברירטרי הוצאת טבעת זכאות לניתוח הפסקת עישון לפני ניתוח בריאטרי שתייה קיצור קיבנ עשיתי קיצור קיבה Bmi 36 ניתוח קיצור קיבה ניתוח קיצור קיבה חוזר קשיי נשימה. ניתוח שרוול לאחר לידה זכאות לניתוח קיצור קיבה מועמדות לניתוח קיצור קיבה גיל מעבר מטבעת לשרוול ניתוח שרוול לאחר ניתוח טבעת התאמה לניתוח שרוול ניתוח מיני מעקף קיבה מיני מעקף או שרוול? ניתוח מעקף שחיה אחרי הניתוח עישון מריחואנה העם מותר לעשן שבועיים ליפני הניתוח ניתוח תריסריון ניתוח שרוול - פרטי מתעניינת בניתוח טווח ההמתנה מתום הבדיקות ועד הניתוח האם בbmi של 30.5 ניתן לעשות ניתוח שרבול ריח רע מאיזה משקל אפשר לעשות ניתוח הרופא הציע לי לעשות ניתוח מיני מעקף טבעת או שרוול מיני מעקף לאחר שרוול ניתוח בריאטרי חוזר מועמדות לניתוח בריאטרי האם אני מתאימה לניתוח