ניתוח בריאטרי חוזר


בהמשך העמוד 3 שאלות גולשים בנושא: ניתוח בריאטרי חוזר

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

3 שאלות גולשים בנושא » ניתוח בריאטרי חוזר


16/12/2016

ניתוח בריאטרי חוזר

שלום,
לפני כשש וחצי שנים עשיתי ניתוח טבעת, ירדתי 40 קילו והייתי מאושרת מאד, הסתדרתי יפה, ללא עליות וירידות ודי שמרתי על משקל סטטי, אך אז נכנסתי להריון ובחודש שמיני מסיבות לא ידועות הייתה החלקה של הטבעת, ומפאת מצבי לא שאלו אותי הרבה ובבית חולים פשוט הוציאו לי אותה, מאז עברו חמישה חודשים, שלושה חודשים מאז הלידה עליתי 10 קילו, ויחד איתם הלכה לי שמחת החיים שהייתה לי 6 שנים, רציתי לדעת בבקשה מה התנאים במקרה כזה לעשות ניתוח חוזר.
המון המון תודה

ד"ר רועי ענבר
לרויטל שלום,
במידה וbmi שלך מעל 30 את זכאית בכל מקרה לניתוח חוזר על חשבון קופת החולים.
המקרה שלך הוא חריג ולכן ייתכן שגם ללא תנאי זה תהיי זכאית לניתוח חוזר.
פני לקופה ובררי.
ד"ר רועי ענבר
אחראי תחום השמנת יתר בכירורגית ב' , בית החולים מאיר.
02/11/2016

ניתוח בריאטרי חוזר

שלום ד”ר, לפני 4.5 שנים עברתי ניתוח שרוול( אחרי ששקלתי 90 ק”ג בגובה 159 ס”מ מה שאומר שהיה bmi 35 היה לי כולסטרול מאד גבוה וכבד שומני והעליה רק הלכה והחמירה וגרמה לי לדיכאון קשה אחרי נסיונות רבים של דיאטות ע”י דיאטניות ) ירדתי 30 ק”ג מהר וחזרתי לעצמי ל 60 ק”ג אך מאז ילדתי 2 ילדים את האחרונה לפני פחות משנה ועליתי מאז 20 ק”ג וזאת למרות שהלכתי לתזונאית ועשיתי הרבה מאמצים לשמור ולא לעלות. האם יש אופציה לניתוח חוזר? קשה לי לחשוב על כך שאולי לא ואז מה שיקרה אני יעלה עוד 10 ק”ג ואז יאשרו…
אני חיבת לעצור את זה מהר!!! אני עדיין בתהליך ליווי של תזונאית אך התוצאות כושלות ומתסכלות..

ד"ר רועי ענבר
לשלומית שלום,
הקריטריון לניתוח חוזר הוא bmi 30 ומעלה, כך שאת עומדת כעת בקריטריון.
בהצלחה,
ד"ר רועי ענבר
אחראי תחום השמנת יתר בכירורגית ב' , בית החולים מאיר.
18/04/2016

ניתוח בריאטרי חוזר

שלום ד”ר.
אני בן 29 בשנת 2012 עברתי ניתוח שרוול כאשר המשקל שלי היה 165 ק”ג וגובה 176 ס”מ. הגעתי לאחר הניתוח למשקל של 81 ק”ג. בשנה וחצי האחרונות התחלתי לעלות במשקל וכיום אני במשקל של 110 ק”ג. 35:11 bmi.כרגע אני מרחק נגיעה מוועדה רפואית לניתוח חוזר “מיני מעקף”. חשוב לציין כי ההורים סובלים ממחלות לב. סכרת חמורה שגרמה לכריתת איברים. טרשת עורקים.
אני הולך לוועדה מאוד פאסימי, אולי תוכל לתת לי מספר טיפים ע”מ שהוועדה לא תדחה את הרצון שלי לעבור ניתוח חוזר? בתודה.

ד"ר רועי ענבר
לניר כהן שלום,
אינני יודע מדוע אתה פסימי מכיוון שאתה עומד בקריטריונים הראשוניים לניתוח חוזר.
לועדה חשוב לדעת שאתה מקפיד על ההוראות הרפואיות לאחר ניתוח, מבקר באופן סדיר אצל דיאטנית , שאין הפרעות אכילה ושיש מוטיבציה גבוהה להצליח.
בהצלחה,
ד"ר רועי ענבר
אחראי תחום השמנת יתר בכירורגית ב' , בית החולים מאיר.


שאלות נוספות בנושא: ניתוח בריאטרי חוזר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

ניתוח שרוול ניתוח קיצור קיבה מאיזה משקל עושים ניתוח? ניתוח ניתוח חוזר ניתוח טבעת ניתוח בריאטרי האם אני מתאימה לניתוח ניתוח מיני מעקף התאמה לניתוח ניתוח מעקף קיבה ניתוח לקיצור קיבה האם אני מתאימה לניתוח שרוול לאחר הניתוח ברצוני לעבור ניתוח מועמדות לניתוח זכאות לניתוח ניתוח שרוול קיבה התאמה לניתוח שרוול התאמה לניתוח קיצור קיבה התאמה לניתוח בריאטרי מאיזה משקל אפשר לעשות ניתוח האם אני מתאים לניתוח האם אני יכולה לעשות ניתוח מועמדות לניתוח קיצור קיבה מעוניינת בניתוח ניתוח שרוול חוזר זכאות לניתוח בריאטרי ניתוח שרוול שני ניתוח קיצור קיבה( שרוול) אחרי ניתוח שרוול אני עברתי ניתוח שרוול לפני חמישה חודשים ניתוח בריאטרי חוזר האם אני מתאימה לניתוח קיצור קיבה? ניתוח טבעת או שרוול? ניתוח פרטי מועמדת לניתוח ניתוח קיצור קיבה חוזר עצירות אחרי ניתוח שרויל ניתוח שרוול אחרי ניתוח חסימת מעיים לאחר ניתוח שרוול האם אני יכולה לעשות את הניתוח? ניתוח שרוול לאחר ניתוח טבעת זכאות לניתוח קיצור קיבה ניתוח עם bmi נמוך ניתוח שני אחרי srvg כמה עולה ניתוח מיני מעקף קיבה באופן פרטי ניתוח חוזר כן או לא אני יכולה לעבור תניתוח? ניתוח חוזר...מיני מעקב

25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים