ניתוח בריאטרי חוזר


בהמשך העמוד 3 שאלות גולשים בנושא: ניתוח בריאטרי חוזר

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

3 שאלות גולשים בנושא » ניתוח בריאטרי חוזר


16/12/2016

ניתוח בריאטרי חוזר

שלום,
לפני כשש וחצי שנים עשיתי ניתוח טבעת, ירדתי 40 קילו והייתי מאושרת מאד, הסתדרתי יפה, ללא עליות וירידות ודי שמרתי על משקל סטטי, אך אז נכנסתי להריון ובחודש שמיני מסיבות לא ידועות הייתה החלקה של הטבעת, ומפאת מצבי לא שאלו אותי הרבה ובבית חולים פשוט הוציאו לי אותה, מאז עברו חמישה חודשים, שלושה חודשים מאז הלידה עליתי 10 קילו, ויחד איתם הלכה לי שמחת החיים שהייתה לי 6 שנים, רציתי לדעת בבקשה מה התנאים במקרה כזה לעשות ניתוח חוזר.
המון המון תודה

ד"ר רועי ענבר
לרויטל שלום,
במידה וbmi שלך מעל 30 את זכאית בכל מקרה לניתוח חוזר על חשבון קופת החולים.
המקרה שלך הוא חריג ולכן ייתכן שגם ללא תנאי זה תהיי זכאית לניתוח חוזר.
פני לקופה ובררי.
ד"ר רועי ענבר
אחראי תחום השמנת יתר בכירורגית ב' , בית החולים מאיר.
02/11/2016

ניתוח בריאטרי חוזר

שלום ד”ר, לפני 4.5 שנים עברתי ניתוח שרוול( אחרי ששקלתי 90 ק”ג בגובה 159 ס”מ מה שאומר שהיה bmi 35 היה לי כולסטרול מאד גבוה וכבד שומני והעליה רק הלכה והחמירה וגרמה לי לדיכאון קשה אחרי נסיונות רבים של דיאטות ע”י דיאטניות ) ירדתי 30 ק”ג מהר וחזרתי לעצמי ל 60 ק”ג אך מאז ילדתי 2 ילדים את האחרונה לפני פחות משנה ועליתי מאז 20 ק”ג וזאת למרות שהלכתי לתזונאית ועשיתי הרבה מאמצים לשמור ולא לעלות. האם יש אופציה לניתוח חוזר? קשה לי לחשוב על כך שאולי לא ואז מה שיקרה אני יעלה עוד 10 ק”ג ואז יאשרו…
אני חיבת לעצור את זה מהר!!! אני עדיין בתהליך ליווי של תזונאית אך התוצאות כושלות ומתסכלות..

ד"ר רועי ענבר
לשלומית שלום,
הקריטריון לניתוח חוזר הוא bmi 30 ומעלה, כך שאת עומדת כעת בקריטריון.
בהצלחה,
ד"ר רועי ענבר
אחראי תחום השמנת יתר בכירורגית ב' , בית החולים מאיר.
18/04/2016

ניתוח בריאטרי חוזר

שלום ד”ר.
אני בן 29 בשנת 2012 עברתי ניתוח שרוול כאשר המשקל שלי היה 165 ק”ג וגובה 176 ס”מ. הגעתי לאחר הניתוח למשקל של 81 ק”ג. בשנה וחצי האחרונות התחלתי לעלות במשקל וכיום אני במשקל של 110 ק”ג. 35:11 bmi.כרגע אני מרחק נגיעה מוועדה רפואית לניתוח חוזר “מיני מעקף”. חשוב לציין כי ההורים סובלים ממחלות לב. סכרת חמורה שגרמה לכריתת איברים. טרשת עורקים.
אני הולך לוועדה מאוד פאסימי, אולי תוכל לתת לי מספר טיפים ע”מ שהוועדה לא תדחה את הרצון שלי לעבור ניתוח חוזר? בתודה.

ד"ר רועי ענבר
לניר כהן שלום,
אינני יודע מדוע אתה פסימי מכיוון שאתה עומד בקריטריונים הראשוניים לניתוח חוזר.
לועדה חשוב לדעת שאתה מקפיד על ההוראות הרפואיות לאחר ניתוח, מבקר באופן סדיר אצל דיאטנית , שאין הפרעות אכילה ושיש מוטיבציה גבוהה להצליח.
בהצלחה,
ד"ר רועי ענבר
אחראי תחום השמנת יתר בכירורגית ב' , בית החולים מאיר.


שאלות נוספות בנושא: ניתוח בריאטרי חוזר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

ניתוח שרוול ניתוח קיצור קיבה מאיזה משקל עושים ניתוח? ניתוח ניתוח חוזר ניתוח טבעת ניתוח בריאטרי ניתוח מיני מעקף האם אני מתאימה לניתוח התאמה לניתוח ניתוח מעקף קיבה ניתוח לקיצור קיבה לאחר הניתוח האם אני מתאימה לניתוח שרוול ברצוני לעבור ניתוח מועמדות לניתוח זכאות לניתוח ניתוח שרוול קיבה התאמה לניתוח שרוול התאמה לניתוח קיצור קיבה התאמה לניתוח בריאטרי מאיזה משקל אפשר לעשות ניתוח האם אני מתאים לניתוח האם אני יכולה לעשות ניתוח מועמדות לניתוח קיצור קיבה ניתוח שרוול שני ניתוח שרוול חוזר זכאות לניתוח בריאטרי מעוניינת בניתוח ניתוח קיצור קיבה( שרוול) אחרי ניתוח שרוול ניתוח שרוול אחרי ניתוח חסימת מעיים ניתוח פרטי ניתוח טבעת או שרוול? ניתוח שני אחרי srvg עצירות אחרי ניתוח שרויל ניתוח קיצור קיבה חוזר לאחר ניתוח שרוול האם אני מתאימה לניתוח קיצור קיבה? האם אני יכולה לעשות את הניתוח? ניתוח עם bmi נמוך מועמדת לניתוח ניתוח בריאטרי חוזר אני עברתי ניתוח שרוול לפני חמישה חודשים זכאות לניתוח קיצור קיבה ניתוח שרוול לאחר ניתוח טבעת האם ניתוח מעקף קיבה הפיך ניתוח חוזר כן או לא האם אני זכאית לניתוח קיצור קיבה ניתוח מיני מעקף האם רלוונטי לי?

25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

שאלה לד״ר רועי מאיזה משקל עושים ניתוח? מאיזה משקל עולים ניתוח משקל לניתוח ירידה במש'ל שלום ד״ר מאיזה משקל שלום... דליפה האם אני מתאימה לניתוח קיצור קיבה? משקל ניתוח טבעת או שרוול? בדיקות לפני ניתוח ברירטרי יאושר לי< מאיזה משקל עושים ניצוח ניתוח להורדת המשקל טבעת מעוניינת בניתוח טבעת מועמדות לניתוח האם אני יכולה לעשות ניתוח שרוול שרוול קיבה ערב טוב האם אני יכולה לעבור את הניתוח? נתוח קיבה "שרוול" כמה עולה ניתוח מיני מעקף קיבה באופן פרטי הרופא הציע לי לעשות ניתוח מיני מעקף 1 SRVG לאחר ניתוח טבעת ניתוח מיני מעקף היי האם אני יכולה לעשות טבעת?! עשיתי קיצור קיבה האם אני מתאימה לניתוח שרוול קיצור קיבנ ניתוח קיצור קיבה( שרוול) האם אני יכולה להיות מועמדת לניתוח? אני עברתי ניתוח שרוול לפני חמישה חודשים גובה שלי 143 משקל 80 מעל 35 Bmi בת 43 זכאות לניתוח האם בbmi של 30.5 ניתן לעשות ניתוח שרבול אחרי ניתוח שרוול ניתוח פרטי ניתוח שני של מעקף קיבע זכאות לניתוח קיצור קיבה מתעניינת בניתוח הוצאת טבעת גורטקס מיני מעקף ניתוח שרוול לאחר קיסרי וטבעת איזה ניתוח קיצור קיבה עלי לעבור?