מתעניינת בניתוח


בהמשך העמוד 2 שאלות גולשים בנושא: מתעניינת בניתוח

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

2 שאלות גולשים בנושא » מתעניינת בניתוח


18/08/2016

מתעניינת בניתוח

שלום ד”ר
שמי נועה בת 38 שוקלת 95 קילו. גובה 1.64
אני סובלת מכמה בעיות בריאותיות בגלל משקל יתר שומנים גבוהים בדם כבד שומני ובצקות ברגליים אני מאוד מתקשה בתפקוד היום יומי וסובלת על בסיס קבוע מכאביי גב ורגליים. לא מסוגלת לעמוד על הרגליים זמן ממושך ולכן לא מחזיקה מעמד במקום עבודה. אני מאוד מתוסכלת ומדוכאת הגעתי למצב שלא בא לי לצאת מהבית בגלל המראה שלי. האם לדעת אוכל להתאים לניתוח? אני לא רואה דרך אחרת לצאת מהמצב הזה. אודה לך מאוד אם תוכל לענות לי בהקדם. תודה רבה מראש.

ד"ר רועי ענבר
לנועה שלום,
לפי הנחיות משרד הבריאות והנתונים שמסרת את בהחלט מועמדת לניתוח . פני למרפאה בריאטרית באחד מבתי החולים על מנת להתחיל בתהליך.
בהצלחה,
ד"ר רועי ענבר
אחראי תחום השמנת יתר בכירורגית ב' , בית החולים מאיר.
03/07/2016

מתעניינת בניתוח

שלום-
אני בת 24 שוקלת 96 והגובה שלי 1.67
האם אני יכולה לעשות שרוול או מעקף קיבה?? אם אני לא עומדת בקרטריונים האם זה אפשרי לעשות פרטי??
תודה

ד"ר רועי ענבר
לשירה לוין שלום,
ממשקל 98 קג בתוספת מחלה הקשורה להשמנה תוכלי להיות מועמדת לניתוח. במידה ואינך עומדת בקריטריונים אין אפשרות לבצע ניתוח גם באופן פרטי.
בהצלחה,
ד"ר רועי ענבר
אחראי תחום השמנת יתר בכירורגית ב' , בית החולים מאיר.


שאלות נוספות בנושא: מתעניינת בניתוח

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

אכילה לאחר הניתוח כמה עולה ניתוח מיני מעקף קיבה באופן פרטי השמנת יתר ניתוח קיצור קיבה חוזר MRI שלום!!!!!אני אחרי 5 ימים שעברתי ניתוח מיני מעקף גסטרי. האם אני יכולה לעשות קיצור קיבה? אחרי שרוול האם עומדת בקריטריון ניתוח קיצור קיבה מאיזה bmi הופכים למועמדים מתאימים לניתוח שרוול? יאושר לי< מתעניינת בניתוח עודף משקל מיני מעקף קיבה עצירה בירידה ניתוח חוזר הוצאת טבעת מהקיבה השמנה התלבטות כאבים בזמן אכילה לאחר ניתוח טבעת ניתוח שרוול קיבה ניתוח שרוול אחרי ניתוח חסימת מעיים ערב טוב גיל ניתוח קיצור קיבה ניתוח שני של מעקף קיבע הוצאת טבעת גורטקס כאבים לאחר ניתוח שרוול ניתוח עם bmi נמוך מחיר ניתוח לקיצור קיבה האים אני עומדת בקריטריונים ניתוח חוזר כן או לא שתייה לצום ביום כיפור מאיזה משקל יהיה אפשרי לעשות את הניתוח 8 חודשים אחרי שרוול בחילות לאחר שרוול איזה ניתוח קיצור קיבה עלי לעבור? האם אני מתאימה לניתוח שרוול התאמה לניתוח בריאטרי הרופא הציע לי לעשות ניתוח מיני מעקף תודה רבה לרדת במשקל בכל מחיר חודשיים אחרי שרוול איזו אפשרות יש עבורי? הרזיה ניתוח שרוול - פרטי האם אני מתאים לניתוח