מתעניינת בניתוח


בהמשך העמוד 2 שאלות גולשים בנושא: מתעניינת בניתוח

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

2 שאלות גולשים בנושא » מתעניינת בניתוח


18/08/2016

מתעניינת בניתוח

שלום ד”ר
שמי נועה בת 38 שוקלת 95 קילו. גובה 1.64
אני סובלת מכמה בעיות בריאותיות בגלל משקל יתר שומנים גבוהים בדם כבד שומני ובצקות ברגליים אני מאוד מתקשה בתפקוד היום יומי וסובלת על בסיס קבוע מכאביי גב ורגליים. לא מסוגלת לעמוד על הרגליים זמן ממושך ולכן לא מחזיקה מעמד במקום עבודה. אני מאוד מתוסכלת ומדוכאת הגעתי למצב שלא בא לי לצאת מהבית בגלל המראה שלי. האם לדעת אוכל להתאים לניתוח? אני לא רואה דרך אחרת לצאת מהמצב הזה. אודה לך מאוד אם תוכל לענות לי בהקדם. תודה רבה מראש.

ד"ר רועי ענבר
לנועה שלום,
לפי הנחיות משרד הבריאות והנתונים שמסרת את בהחלט מועמדת לניתוח . פני למרפאה בריאטרית באחד מבתי החולים על מנת להתחיל בתהליך.
בהצלחה,
ד"ר רועי ענבר
אחראי תחום השמנת יתר בכירורגית ב' , בית החולים מאיר.
03/07/2016

מתעניינת בניתוח

שלום-
אני בת 24 שוקלת 96 והגובה שלי 1.67
האם אני יכולה לעשות שרוול או מעקף קיבה?? אם אני לא עומדת בקרטריונים האם זה אפשרי לעשות פרטי??
תודה

ד"ר רועי ענבר
לשירה לוין שלום,
ממשקל 98 קג בתוספת מחלה הקשורה להשמנה תוכלי להיות מועמדת לניתוח. במידה ואינך עומדת בקריטריונים אין אפשרות לבצע ניתוח גם באופן פרטי.
בהצלחה,
ד"ר רועי ענבר
אחראי תחום השמנת יתר בכירורגית ב' , בית החולים מאיר.


שאלות נוספות בנושא: מתעניינת בניתוח

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

יאושר לי< ניתוחים בריאטריים קיצור קיבה ניתוח קיצור קיבה( שרוול) 1 לאחר ניתוח לאחר הניתוח הפסקת עישון לפני ניתוח בריאטרי ירידה במש'ל האם אני מתאימה? עצירה בירידה במשקל תרופות לאחר ניתוח מעקף לקיצור קיבה אני עברתי ניתוח שרוול לפני חמישה חודשים האם אני יכולה לעשות ניתוח שרוול ניתוח מיני מעקף ובקע סרעפתי קטן אני יכולה לעבור תניתוח? כאבי בטן האם אני יכולה לעבור נתוח האם אני יכולה לעשות קיצור קיבה? קריטריונים לניתוח כאבים לאחר ניתוח שרוול ניתוח שני של מעקף קיבע האם עומדת בקריטריון ניתוח קיצור קיבה התאמה לניתוח המלצה לניתוח ניתוח בבית חולים ציבורי Bmi 35 בחילות לאחר שרוול ניתוח שרוול אחרי קיסרי מאיזה משקל זכאות לניתוח קיצור קיבה מאיזה משקל עושים ניתוח? איזה ניתוח קיצור קיבה עלי לעבור? בדיקות לפני ניתוח ברירטרי עודף משקל האם בbmi של 30.5 ניתן לעשות ניתוח שרבול מעבר מטבעת לשרוול אחרי שרוול עלייה במשקל השמנת יתר לקראת ניתוח טבעת דניאלה סיכון בניתוח קיצור קיבה לגבי הירידה במשקל מיני מעקף אחרי שרוול שלום רב שרוול סיכות הניתוח קיצור קיבה שרוול צום יום כיפור