מיני מעקף קיבה


בהמשך העמוד 4 שאלות גולשים בנושא: מיני מעקף קיבה

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

4 שאלות גולשים בנושא » מיני מעקף קיבה


28/07/2017

מיני מעקף קיבה

האם הוצאת הטבעת שהתקין לי ד״ר אבינוח, תתבצע באותו ניתוח?
יש לי בקע בינוני במפשעה בצד ימין ובקע קטן מאוד במפשעה בצד שמאל.
הרופא אמר לי לחזור לביקורת בעוד חצי שנה.
השאלה היא: האם חובה לתקן את נושא הבקע במפשעה לפני ניתוח מיני מעקף, או שאפשר אחרי?

21/12/2016

מיני מעקף קיבה

שלום רב
אני בת 29 שוקלת 82 על 1.66
רוצה לעשות ניתוח מיני מעקף קיבה
האם יתנו לי אישור?
אציין שאני לא שובעת בכלל לא מרגישה את התחושת שובע
מהם הקרטריונים?

ד"ר רועי ענבר
לשולה שלום,
רק ממשקל 96 קג ומעלה בתוספת מחלה הקשורה בהשמנת היתר תוכלי להיות מועמדת לניתוח.
ממליץ לך לרדת באמצעים אחרים, בררי לגבי בלון קיבה , נעשה רק במסגרת פרטית עי גסטרואנטרולוגים.
ד"ר רועי ענבר
אחראי תחום השמנת יתר בכירורגית ב' , בית החולים מאיר.
12/08/2016

מיני מעקף קיבה

שלום רב אני אמורה לעבור ניתוח מיני מעקף בעוד שבוע וחצי ואני מאד חוששת מהנושא של חסרים תזונתיים בגלל אי ספיגה והתפתחות של בעיות בריאות כתוצאה מכך.כיצד ניתן למנוע זאת והאם מולטי ויטמינים יכולים להספיק?ובאופן כללי האם תרופה קבועה שאני לוקחת לא תיספג היטב?בנוסף- מדוע אתה מעדיף את המעקף הרגיל?

ד"ר רועי ענבר
למיקי שלום,
חסרים תזונתיים הם נדירים מאוד לאחר הניתוחים שהזכרת, במידה ונצמדים להנחיות ונוטלים ויטמינים ותוספים באופן סדיר, וכן מבצעים בדיקות דם תקופתיות.
אין כל בעייה בספיגת תרופות .
אני אישית מעדיף מעקף קיבה רגיל כיוון שיש נסיון רב שנים איתו כניתוח מוצלח, לעומת מיני מעקף שהוא ניתוח חדש יחסית ויש פחות נסיון ארוך טווח בביצועו.
עם זאת סדרות ניתוחיות מהעולם מראות תוצאות יפות מאוד , גם לטווח הארוך.
בהצלחה,
ד"ר רועי ענבר
אחראי תחום השמנת יתר בכירורגית ב' , בית החולים מאיר.
23/03/2015

מיני מעקף קיבה

היי דר. לאחר שהתעניינתי בניתוח מעקף קיבה. בגלל שהיה לי בארט ועברתי טיפולי רדיו פריקוונסי (כי היה לי תהליך טרום סרטני). הוצע לי ניתוח מיני מעקף קיבה, בגלל הריפלוקס והבארט. רציתי לדעת מה דעתך על ניתוח זה. קראתי שיש בו סכנה ל בייל ריפלוקס. אשמח לשמוע ואף לבוא לייעוץ.

ד"ר רועי ענבר
ליאיר שלום,
במקרה שלך הייתחי ממליץ על מעקף קיבה רגיל משתי סיבות.
1.אין רפלוקס של חומצה או מרה.
2.זהו ניתוח שמוכח כבר 60 שנה כניתוח טוב, בעוד שמיני מעקף הוא חדש יחסית עם תוצאות קצרות טווח בלבד.
כל זאת כמובן במידה ואתה עומד בתנאים לניתוח בריאטרי מבחינת bmi וכדומה.
בהצלחה,
ד"ר רועי ענבר
אחראי תחום השמנת יתר בכירורגית ב' , בית החולים מאיר.


שאלות נוספות בנושא: מיני מעקף קיבה

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

קיצור קיבה ניתוח קיצור קיבה ניתוח מיני מעקף ניתוח מעקף קיבה מעקף קיבה. ניתוח לקיצור קיבה מיני מעקף קיצור קיבה שרוול ניתוח שרוול קיבה התאמה לניתוח קיצור קיבה שרוול קיבה מיני מעקף לאחר שרוול מועמדות לניתוח קיצור קיבה טבעת בקיבה ניתוח קיצור קיבה( שרוול) שרוול או מיני מעקף מעקף תריסריון מיני מעקף קיבה מיני מעקף אחרי שרוול מיני מעקף או שרוול? האם אני מתאימה לניתוח קיצור קיבה? ניתוח קיצור קיבה חוזר האם אני יכולה לעשות קיצור קיבה? זכאות לניתוח קיצור קיבה קיצור קיבה טבעת הרופא הציע לי לעשות ניתוח מיני מעקף כמה עולה ניתוח מיני מעקף קיבה באופן פרטי ניתוח חוזר...מיני מעקב לאחר מיני מעקף ניתוח שני של מעקף קיבע האם ניתוח מעקף קיבה הפיך לפני מיני מעקף הוצאת טבעת מהקיבה שרוול או מיני מעקף תייעץ לי בבקשה מה הכי טוב למצבי עשיתי קיצור קיבה האם אני זכאית לניתוח קיצור קיבה תרופות לאחר ניתוח מעקף לקיצור קיבה האם עומדת בקריטריון ניתוח קיצור קיבה ניתוח מיני מעקף האם רלוונטי לי? ניתוח מיני מעקף ובקע סרעפתי קטן צלקת בקיבה שאלה לאחר מיני מעקף קיבה אחרי ניתוח מיני מעקף ניתוח קיבה מאיזה משקל עושים ניתוח קיצור קיבה נתוח קיבה "שרוול" ניתוח מעקף שרוול בקיבה איזה ניתוח קיצור קיבה עלי לעבור? אחרי מעקף

25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

האם אני יכולה להיות מועמדת לניתוח? הוצאת טבעת גורטקס קיצוא כיבה כאבים לאחר ניתוח שרוול מדבקות קיצור קיבנ משקל קיצור כיבה שחיה אחרי הניתוח האם אני יכולה לעשות את הניתוח? האם אני יכולה לעשות קיצור קיבה? ועדה לצום ביום כיפור התייעצות ועזרה ניתוח טבעת או שרוול? הרזיה האם עומדת בקריטריון ניתוח קיצור קיבה 5 אחרי ניתוח מיני מעקף ניתוח שרוול אחרי קיסרי גסטרוסקופיה עם טבעת לאחר מיני מעקף האם אני יכולה לעשות ניתוח שרוול התאמה לניתוח ניתוח שרוול - פרטי שלום ד״ר האם אני עומדת בקריטריונים ניתוח להורדת המשקל מעקף קיבה. איזה ניתוח כדאי לעשות האם אני יכולה לעבור את הניתוח? אחרי ניתוח אי ירידה במשקל אני רוצה לעשות שרוול ירידה במשקל ניתוח חוזר...מיני מעקב ניתוח חוזר כן או לא העם מותר לעשן שבועיים ליפני הניתוח לגבי הירידה במשקל עצירות אחרי ניתוח שרויל זכאות לניתוח בריאטרי איזה ניתוח קיצור קיבה עלי לעבור? התיעצות לקיצור כבה האם אני מתאימה לניתוח שרוול עודף משקל אחרי מעקף תודה ניתוח שני אחרי srvg אני עברתי ניתוח שרוול לפני חמישה חודשים מאיזה bmi הופכים למועמדים מתאימים לניתוח שרוול?