לגבי ניתוח שרוול


בהמשך העמוד 2 שאלות גולשים בנושא: לגבי ניתוח שרוול

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

2 שאלות גולשים בנושא » לגבי ניתוח שרוול


21/01/2017

לגבי ניתוח שרוול

שלום,
נותחתי לפני שלושה שבועות ניתוח שרוול במשקל 107, ירדתי מאז למשקל 100 אך מאז איני מצליחה לרדת. אציין שאני בחורה צעירה, אנרגטית ומרגישה מצויין מאז הניתוח, אני נוטלת את הויטמינים שצריך, אני יכולה לאכול כמעט הכל, לא נתקלתי במאכל שלא הצלחתי לאכול, אני אוכלת מסודר ושותה כמה שצריך ולא מקיאה. אשמח לדעת מדוע נתקעתי בירידה במשקל? אני רק בתחילת הדרך ומאוד רוצה להצליח והעצירה הזאת מעסיקה אותי רבות..

ד"ר רועי ענבר
לאיילת שלום,
קצב הירידה אינו חשוב, משום שירידה יכולה להימשך עד שנה. המשיכי בדיאטה המומלצת
ובצעי פעילות גופנית לפי המותר כעת , ופעילות סדירה מ6 שבועות לאחר הניתוח על מנת להגדיל את איבוד האנרגיה.
אם תקפידי על כל אני בטוח שתצליחי.
ד"ר רועי ענבר
אחראי תחום השמנת יתר בכירורגית ב' , בית החולים מאיר.
17/12/2016

לגבי ניתוח שרוול

שלום ד”ר,
יש לי מספר שאלות על הניתוח שרוול, האם אפשר לישון על הבטן לאחר הניתוח? כמה זמן מהניתוח חוזרים לתחושה נורמלית רגילה, הכוונה לא להרגשה של עייפות וכד’? וכמה אני צפויה לרדת לאחר הניתוח אם משקלי עומד על 107 והגובה 163?
תודה רבה!

ד"ר רועי ענבר
לנועה שלום,
בהחלט ניתן לישון על הבטן לאחר ניתוח, כל אחד לפי הרגשתו והכאב שהוא חש.
יש מנותחים שלא חשים עייפות לאחר 3 ימי אשפוז ויש כאלה שיותר עייפים עד כחודש מהניתוח.
במממוצע את צפוייה לרדת כ30 קג.
בהצלחה,
ד"ר רועי ענבר
אחראי תחום השמנת יתר בכירורגית ב' , בית החולים מאיר.


שאלות נוספות בנושא: לגבי ניתוח שרוול

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

ניתוח שרוול ניתוח קיצור קיבה מאיזה משקל עושים ניתוח? ניתוח ניתוח חוזר ניתוח טבעת ניתוח בריאטרי האם אני מתאימה לניתוח ניתוח מיני מעקף התאמה לניתוח שרוול ניתוח מעקף קיבה ניתוח לקיצור קיבה האם אני מתאימה לניתוח שרוול לאחר הניתוח ברצוני לעבור ניתוח מועמדות לניתוח זכאות לניתוח קיצור קיבה שרוול ניתוח שרוול קיבה התאמה לניתוח שרוול התאמה לניתוח קיצור קיבה התאמה לניתוח בריאטרי שרוול קיבה מאיזה משקל אפשר לעשות ניתוח האם אני מתאים לניתוח מיני מעקף לאחר שרוול האם אני יכולה לעשות ניתוח לגבי הירידה במשקל אחרי שרוול מועמדות לניתוח קיצור קיבה שרוול או מיני מעקף מעוניינת בניתוח ניתוח שרוול חוזר זכאות לניתוח בריאטרי ניתוח שרוול שני ניתוח קיצור קיבה( שרוול) אחרי ניתוח שרוול אני עברתי ניתוח שרוול לפני חמישה חודשים מיני מעקף או שרוול? ניתוח בריאטרי חוזר האם אני מתאימה לניתוח קיצור קיבה? ניתוח טבעת או שרוול? ניתוח פרטי מועמדת לניתוח ניתוח קיצור קיבה חוזר עצירות אחרי ניתוח שרויל מיני מעקף אחרי שרוול ניתוח שרוול אחרי ניתוח חסימת מעיים לאחר ניתוח שרוול

25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

איזה ניתוח כדאי לעשות גובה שלי 143 משקל 80 מעל 35 Bmi בת 43 ניתוח שרוול לאחר ניתוח טבעת שחיה אחרי הניתוח ניתוח שרוול חוזר ניתוח קיצור קיבה חוזר ניתוח שרוול שלא צלח והאם אפשר לעשות שנית bmi 33 צום יום כיפור האם אני יכולה לעבור את הניתוח? שיעול לאחר ניתוח שרוול ניתוח טבעת או שרוול? תגובה קשיי נשימה. ריח רע טבעת או שרוול מאיזה משקל עושים ניתוח והאם אתה ממליץ על בלון ? דליפה בדיקת קולונוסקופיה מועמדת לניתוח מועמדות לניתוח קיצור קיבה שתייה ברצוני לעבור ניתוח יציאות צום ניתוח שרוול שני הרופא הציע לי לעשות ניתוח מיני מעקף מאיזה bmi הופכים למועמדים מתאימים לניתוח שרוול? האם אני מתאים לניתוח עליה במשקל מאיזה משקל אפשר לעשות ניתוח קיצור קיבה סוכרת סוג 2 התיעצות לקיצור כבה התלבטות השמנה לאחר ניתוח שרוול השמנת יתר צלקת בקיבה ניתוח חוזר לקראת ניתוח טבעת ניתוח בבית חולים ציבורי עצירה במשקל האם לעשות ניתוח טחול מוגדל טבעת בקיבה מיני מעקף או שרוול? האם בbmi של 30.5 ניתן לעשות ניתוח שרבול ניתוח שרוול לאחר קיסרי וטבעת ניתוח מעקף קיבה נתוח קיבה "שרוול"