לאחר ניתוח טבעת


בהמשך העמוד 2 שאלות גולשים בנושא: לאחר ניתוח טבעת

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

2 שאלות גולשים בנושא » לאחר ניתוח טבעת


02/05/2016

לאחר ניתוח טבעת

עברתי ניתוח טבעת לפני כמה שנים , כרגע יש לי נפיחות באזור וברגע שאני נוגעת באיזור אני מרגישה את הטבעת היא בולטת לי .
ניגשתי לרופא משפחההפנה אותי להוריד קודם את הלחץ דם כי הוא גבוה , והפנה אותי לדיאטנית .כי המשקל שלי עלה והוא כרגע עומד על 132 פחות או יותר .
וכרגע יש לי כאבים באזור והם מתגברים .
מה עליי לעשות ?
תודה מראש .

ד"ר רועי ענבר
לנטליה שלום,
סביר להניח שאת מרגישה את הפורט התת עורי שדרכו מנפחים את הטבעת.במידה ויש כאבים באיזור יש לפנות לבדיקת רופא. בנוסף נראה שעלית במשקל-ייתכן שיש לשקול ניתוח מתקן.
לסיכום-פני למרפאה בריאטרית , רצוי בבית החולים שבו עברת את הניתוח.
ד"ר רועי ענבר
אחראי תחום השמנת יתר בכירורגית ב' , בית החולים מאיר.
16/08/2015

לאחר ניתוח טבעת

שלום.. בסוף החודש אהיה שבעה חודשים לאחר הניתוח טבעת כרגע השלתי ממשקלי 22 ק”ג.. האם תוכל לתת לי רעיונות להעלאת קצב הירידה מבלי לפגוע בתזונה הבריאה?
כיום אני משקיעה באכילה (עד כמה שאני מצליחה) של ביצה דג ועוף

ד"ר רועי ענבר
לסתיו שלום,
אני ממליץ על מעקב צמוד של דיאטנית,וכן על פעילות גופנית מסודרת. במידה וקיימים קשיים באכילה או
שהיא קלה מדי יש לפנות למנתח לשקילת הידוק או התרה של הטבעת.
בהצלחה,
ד"ר רועי ענבר
אחראי תחום השמנת יתר בכירורגית ב' , בית החולים מאיר.


שאלות נוספות בנושא: לאחר ניתוח טבעת

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

ניתוח שרוול ניתוח קיצור קיבה מאיזה משקל עושים ניתוח? ניתוח ניתוח חוזר ניתוח טבעת ניתוח בריאטרי ניתוח מיני מעקף האם אני מתאימה לניתוח התאמה לניתוח טבעת ניתוח מעקף קיבה ניתוח לקיצור קיבה הוצאת טבעת האם אני מתאימה לניתוח שרוול לאחר הניתוח ברצוני לעבור ניתוח זכאות לניתוח מועמדות לניתוח התאמה לניתוח שרוול ניתוח שרוול קיבה התאמה לניתוח קיצור קיבה מאיזה משקל אפשר לעשות ניתוח התאמה לניתוח בריאטרי האם אני מתאים לניתוח טבעת בקיבה גסטרוסקופיה עם טבעת מיני מעקף לאחר שרוול מועמדות לניתוח קיצור קיבה האם אני יכולה לעשות ניתוח מעוניינת בניתוח ניתוח שרוול חוזר זכאות לניתוח בריאטרי אחרי ניתוח שרוול ניתוח שרוול שני ניתוח קיצור קיבה( שרוול) אני עברתי ניתוח שרוול לפני חמישה חודשים ניתוח בריאטרי חוזר ניתוח פרטי האם אני מתאימה לניתוח קיצור קיבה? ניתוח טבעת או שרוול? מועמדת לניתוח ניתוח קיצור קיבה חוזר ניתוח שרוול אחרי ניתוח חסימת מעיים לאחר ניתוח שרוול עצירות אחרי ניתוח שרויל האם אני יכולה לעשות את הניתוח? זכאות לניתוח קיצור קיבה ניתוח שרוול לאחר ניתוח טבעת ניתוח שני אחרי srvg

25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

ניתוח מיני מעקף ובקע סרעפתי קטן ניתוח מיני מעקף האם רלוונטי לי? זכאות לניתוח בריאטרי עצירות אחרי ניתוח שרויל האם אני זכאית לניתוח קיצור קיבה האם אני מתאימה לניתוח שרוול האם אני יכולה לעשות קיצור קיבה? קיצור קיבע אחרי ניתוח בירור מחכה לתשובה 8 חודשים אחרי שרוול ניתוח שרוול לאחר לידה ניתוח שרוול חוזר מיני מעקף אחרי שרוול עצירה בירידה ועדה קריטריונים לניתוח דליפה ניתוח שרוול לאחר קיסרי וטבעת ניתוח קיצור קיבה חוזר האם מתאימה לניתוח? קיצור קיבנ הריון לאחר ניתוח שרוול. האם אני יכולה להיות מועמדת לניתוח? בחילות לאחר שרוול השמנה אחרי שרוול קשיי נשימה. קיצור כיבה ניתוח מעקף לקראת ועדה ניתוח קיצור קיבה( שרוול) דיאטה מאיזה משקל יהיה אפשרי לעשות את הניתוח נתוח קיבה "שרוול" גובה שלי 143 משקל 80 מעל 35 Bmi בת 43 מועמדת לניתוח עליה במשקל האם אני יכולה לעבור נתוח עשיתי קיצור קיבה לפני מיני מעקף מעקף תריסריון דניאלה האם אני יכולה לעבור את הניתוח? MRI התאמה לניתוח שרוול אחרי ניתוח שרוול קצב ירידה במשקל התאמה לניתוח קיצור קיבה תנאים לביצוע ניתוח שרוול