טבעת בקיבה


בהמשך העמוד 6 שאלות גולשים בנושא: טבעת בקיבה

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

6 שאלות גולשים בנושא » טבעת בקיבה


25/06/2019

טבעת בקיבה

אני כבר 20 שנה עם טבעת מתכווננת , במהלך שנים אלו עברתי עוד 4 ניתוחים לתיקון והחלפה .
רוב השנים הטבעת היתה באזור המותן , לפני שלוש שנים הוחלפה הטבעת ומיקמו אותה בין החזה …
מאז סובלת כול פעם שאני אוכלת מכאבים עזים ביותר בגב . בדיוק בקו ישר מהטבעת לבין הכתפיים .
האם יתכן שהטבעת לוחצת שם ? או אין קשר ?
כבר מתוסכלת מלחיות עם הכאב הזה .
מה עלי לעשות ?

ד"ר רועי ענבר
לאסתי שלום,
מה שהזיזו זאת לא הטבעת אלא הכפתור שדרכו מכניסים את הנוזל. בדכ הוא לא גורם לכאבים.

על מנת לדעת את מקור הכאבים יש להגיע לבדיקת כירורג בריאטרי שיזמין בדיקות כמו גסטרוסקופיה וסי טי .
רפואה שלמה,
ד"ר רועי ענבר
אחראי תחום השמנת יתר בכירורגית ב' , בית החולים מאיר.
06/04/2019

טבעת בקיבה

אני בת 50 שוקלת 84 לאחר ניתוח תרואיד (בלוטת תריס)
רקע מדפחתי סכרת והתקף לב
ברצוני לעבור טבעת או קיצור קיבה מה לעשות?

26/09/2018

טבעת בקיבה

שלום אני אים טבעת 12 שנה ירדתי קרוב ל-80 קילו, לאחרונה חלה עלייה קטנה במשקל רצתי לרופא על מנת לסגור, חזרתי הבייתה ואכלתי כל מה שבא ליד, הלכתי שוב , ושוב אותו הדבר, וככה שלוש פעמים ואני אוכלת בלי סוףףףףף, אני נואשת וחסרת אונים לא רוצה לעלות במשקל, האים נראה לך דוקטור שאין כבר אפקט בטבעת, או דליפה, פליזזזזז תעזור לי

30/08/2015

טבעת בקיבה

שלום רב
אני בגובה 1.46 ושוקלת 75. באולטרסאונד בטן נמצא כבד שומני בדרגה קלה. כמו כן אני עוברת טיפולי פוריות ולדעתי המשקל די מפריע לי להיקלט להריון האם אני יכולה לעשות טבעת בקיבה?

ד"ר רועי ענבר
למיקי שלום,
את בהחלט עומדת בקריטריון הראשוני לניתוח בריאטרי. טבעת היא ניתוח שאיני ממליץ עליו עקב אחוז כשלונות גבוה ניתוח זה נזנח עי רוב המנתחים.
בהצלחה,
ד"ר רועי ענבר
אחראי תחום השמנת יתר בכירורגית ב' , בית החולים מאיר.
08/05/2014

טבעת בקיבה

אני בת 55 יש לי טבעת בקיבה מעל 10 שנים אני במעקב שנתי. לאחרונה יש לי כאבים בעיקר בלילה בצד שמאל של החזה ממש מתחת לשד. אני במשקל תקין לפי BMI עודף של 3 קילו. מה זה יכול להיות.

ד"ר רועי ענבר

לשולה שלום,

אין אפשרות לענות על שאלתך ללא בדיקה וראיון . ממליץ לך לפנות לרופא המנתח.


ד"ר רועי ענבר
אחראי תחום השמנת יתר בכירורגית ב' , בית החולים מאיר.
18/03/2014

ירידה במשקל באופן עצמאי או ע”י דייטנית לאחר פתיחה של טבעת בקיבה לגמרי.

עברתי ניתוח לטבעת בקיבה לפני 12 שנה, שקלתי בזמנו כמעט 130 ק”ג, כיום אני שוקלת 84 ק”ג, לאחר כמה מצבים שכמעט הייתי בין חיים למוות(מאחר והטבעת היתה מנופחת מידי)הייתי אצל הכירורג שלי לפני קרוב לחודשיים וכך יכולתי להתחיל להנות מאכילה נכונה ומבוקרת , כיום הראש שלי חושב בצורה שונה ,אני אוכלת תזונה נכונה מאוד..הולכת כל יום במשך שעה..גם כל הרגלי אכילה של כל ביתי השתנו לגמרי..נכנסה המודעות לתזונה נכונה באופן מבוקר מאוד.
רק הבעיה שלי וכאן בעצם באה השאלה, אני כבר קרוב לחודשיים שאוכלת כ”כ נכון , ז”א שהמקסימום של קלוריות נכונות שנכנסות לי כל יום לגוף הינם עד 1000 קלוריות + הספורט היום יומי שכמו שציינתי שאני עושה, ולא רק שלא ירדתי ונשארתי במשקל הנ”ל יש ימים שאני שוקלת בין 85-86 ק”ג, כי לפי מה שאני אוכלת עם מרווחים של 3 שעות בין ארוחה לארוחה ו- 12 כוסות מים ביום, ללא סוכר, תה ירוק וכו’ הייתי צריכה לרדת המון..לפי נסיוני העבר שלי ולפי כל הסובבים אותי.
החלטתי סופית להוציא את הטבעת מהקיבה לגמרי..מאחר ואני מרגישה שהיא אחראית באיזה צורה כל שהי לאי יכולת לרדת במשקל באופן של אכילה מבוקרת , רק בצורה של הרעבות, צומות או שבגדול הקאות עד בלי היקר.
האם השיקול שלי נכון?? והאם אכן יש לטבעת השפעה ניכרת על כך?? אשמח אם תייעץ לי.

ד"ר רועי ענבר

.


ד"ר רועי ענבר
אחראי תחום השמנת יתר בכירורגית ב' , בית החולים מאיר.


שאלות נוספות בנושא: טבעת בקיבה

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

Bmi 36 ניתוח מיני מעקף מתעניינת בניתוח תודה רבה כאבים לאחר ניתוח שרוול עצירות 55 האם ניתוח מעקף קיבה הפיך 5 ניתוח שרוול לאחר לידה האם אוכל לעבור ניתוח שאלה לד״ר רועי בדיקת קולונוסקופיה דליפה צום יום כיפור ליפני ניתוח בריאטרי ( מעקב רגיל ..לא שרוול ) bmi 33 מחיר גיל קשיי נשימה. שרוול בקיבה תודה בחילות לאחר שרוול ניתוח מיני מעקף ובקע סרעפתי קטן ניתוח שרוול לאחר קיסרי וטבעת האם אני זכאית לניתוח קיצור קיבה עלייה במשקל שחיה אחרי הניתוח התאמה לניתוח קיצור קיבה קיצור קיבה שרוול האם אני מתאימה לניתוח שרוול טבעת אחרי ניתוח בריאטרי מיני מעקף אחרי שרוול היי ניתוח תריסריון הקאות קיצור קיבה לקראת ועדה המלצה לניתוח אני עברתי ניתוח שרוול לפני חמישה חודשים עליה במשקל שיעול לאחר ניתוח שרוול התאמה לניתוח שרוול איזה ניתוח קיצור קיבה עלי לעבור? כאבים זכאות לניתוח קיצור קיבה מועמדות לניתוח בריאטרי שרוול או מיני מעקף תייעץ לי בבקשה מה הכי טוב למצבי כאבים בזמן אכילה לרדת במשקל בכל מחיר