טבעת בקיבה


בהמשך העמוד 5 שאלות גולשים בנושא: טבעת בקיבה

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

5 שאלות גולשים בנושא » טבעת בקיבה


06/04/2019

טבעת בקיבה

אני בת 50 שוקלת 84 לאחר ניתוח תרואיד (בלוטת תריס)
רקע מדפחתי סכרת והתקף לב
ברצוני לעבור טבעת או קיצור קיבה מה לעשות?

26/09/2018

טבעת בקיבה

שלום אני אים טבעת 12 שנה ירדתי קרוב ל-80 קילו, לאחרונה חלה עלייה קטנה במשקל רצתי לרופא על מנת לסגור, חזרתי הבייתה ואכלתי כל מה שבא ליד, הלכתי שוב , ושוב אותו הדבר, וככה שלוש פעמים ואני אוכלת בלי סוףףףףף, אני נואשת וחסרת אונים לא רוצה לעלות במשקל, האים נראה לך דוקטור שאין כבר אפקט בטבעת, או דליפה, פליזזזזז תעזור לי

30/08/2015

טבעת בקיבה

שלום רב
אני בגובה 1.46 ושוקלת 75. באולטרסאונד בטן נמצא כבד שומני בדרגה קלה. כמו כן אני עוברת טיפולי פוריות ולדעתי המשקל די מפריע לי להיקלט להריון האם אני יכולה לעשות טבעת בקיבה?

ד"ר רועי ענבר
למיקי שלום,
את בהחלט עומדת בקריטריון הראשוני לניתוח בריאטרי. טבעת היא ניתוח שאיני ממליץ עליו עקב אחוז כשלונות גבוה ניתוח זה נזנח עי רוב המנתחים.
בהצלחה,
ד"ר רועי ענבר
אחראי תחום השמנת יתר בכירורגית ב' , בית החולים מאיר.
08/05/2014

טבעת בקיבה

אני בת 55 יש לי טבעת בקיבה מעל 10 שנים אני במעקב שנתי. לאחרונה יש לי כאבים בעיקר בלילה בצד שמאל של החזה ממש מתחת לשד. אני במשקל תקין לפי BMI עודף של 3 קילו. מה זה יכול להיות.

ד"ר רועי ענבר

לשולה שלום,

אין אפשרות לענות על שאלתך ללא בדיקה וראיון . ממליץ לך לפנות לרופא המנתח.


ד"ר רועי ענבר
אחראי תחום השמנת יתר בכירורגית ב' , בית החולים מאיר.
18/03/2014

ירידה במשקל באופן עצמאי או ע”י דייטנית לאחר פתיחה של טבעת בקיבה לגמרי.

עברתי ניתוח לטבעת בקיבה לפני 12 שנה, שקלתי בזמנו כמעט 130 ק”ג, כיום אני שוקלת 84 ק”ג, לאחר כמה מצבים שכמעט הייתי בין חיים למוות(מאחר והטבעת היתה מנופחת מידי)הייתי אצל הכירורג שלי לפני קרוב לחודשיים וכך יכולתי להתחיל להנות מאכילה נכונה ומבוקרת , כיום הראש שלי חושב בצורה שונה ,אני אוכלת תזונה נכונה מאוד..הולכת כל יום במשך שעה..גם כל הרגלי אכילה של כל ביתי השתנו לגמרי..נכנסה המודעות לתזונה נכונה באופן מבוקר מאוד.
רק הבעיה שלי וכאן בעצם באה השאלה, אני כבר קרוב לחודשיים שאוכלת כ”כ נכון , ז”א שהמקסימום של קלוריות נכונות שנכנסות לי כל יום לגוף הינם עד 1000 קלוריות + הספורט היום יומי שכמו שציינתי שאני עושה, ולא רק שלא ירדתי ונשארתי במשקל הנ”ל יש ימים שאני שוקלת בין 85-86 ק”ג, כי לפי מה שאני אוכלת עם מרווחים של 3 שעות בין ארוחה לארוחה ו- 12 כוסות מים ביום, ללא סוכר, תה ירוק וכו’ הייתי צריכה לרדת המון..לפי נסיוני העבר שלי ולפי כל הסובבים אותי.
החלטתי סופית להוציא את הטבעת מהקיבה לגמרי..מאחר ואני מרגישה שהיא אחראית באיזה צורה כל שהי לאי יכולת לרדת במשקל באופן של אכילה מבוקרת , רק בצורה של הרעבות, צומות או שבגדול הקאות עד בלי היקר.
האם השיקול שלי נכון?? והאם אכן יש לטבעת השפעה ניכרת על כך?? אשמח אם תייעץ לי.

ד"ר רועי ענבר

.


ד"ר רועי ענבר
אחראי תחום השמנת יתר בכירורגית ב' , בית החולים מאיר.


שאלות נוספות בנושא: טבעת בקיבה

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

ניתוח שרבול הוצאת טבעת תנאים לביצוע ניתוח שרוול עליה במשקל bmi 33 מאיזה משקל עושים ניצוח האם אני יכולה לעבור את הניתוח? זכאות בירור כדורים פסיכיאטריים ניתוח שרוול לאחר לידה מאיזה משקל אפשר לעשות ניתוח קיצור קיבה עצירה במשקל אחרי שרוול האם אני מתאים לניתוח האם אני זכאי לניתוח מאיזה משקל יהיה אפשרי לעשות את הניתוח סוכרת סוג 2 טבעת או שרוול ניתוח בבית חולים ציבורי ניתוח טבעת ניתוח לקיצור קיבה הריון לאחר ניתוח שרוול. ניתוח שרוול לנוער מעקב קצב ירידה במשקל עישון זכאות לניתוח קיצור קיבה אני יכולה לעבור תניתוח? ניתוח שרוול שלא צלח והאם אפשר לעשות שנית התאמה לניתוח קיצור קיבה ניתוח שרוול קיבה אחרי ניתוח מאיזה משקל ניתוח שרוול-זמן החלמה האם אני יכולה להיות מועמדת לניתוח? האם אני יכולה לעשות ניתוח שרוול תודה מאיזה משקל עושים ניתוח? רוצה לעשות ניתוח מחיר ניתוח שרוול כאבי בטן ניתוח שרוול - פרטי ערב טוב האם לעשות ניתוח צום יום הכיפורים אני רוצה לעשות שרוול ניתוח שרוול שני שרוול או מיני מעקף תייעץ לי בבקשה מה הכי טוב למצבי