טבעת אחרי שרוול


בהמשך העמוד 2 שאלות גולשים בנושא: טבעת אחרי שרוול

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

2 שאלות גולשים בנושא » טבעת אחרי שרוול


12/08/2017

טבעת אחרי שרוול

עשיתי ניתוח שרוול לפני מספר שנים.
האם ניתן לעשות טבעת לאחר שרוול?

14/03/2016

טבעת אחרי שרוול

שלום אני עברתי לפני 3 שנים ניתוח שרוול מההתחלה הירידה שלי הייתה איטית והירידה הייתה רק בשנה הראשונה לפני הניתוח שקלתי 107 גובה 168 והיום אני 87 אני מסוגלת לאכול הרבה ואני מקפידה ממש לשמור לא לעלות שוב השאלה שלי אם ניתן אחרי שרוול לעשות טבעת ?

ד"ר רועי ענבר
לגיהאן שלום,
בדרך כלל הירידה נמשכת עד שנה לאחר ניתוח כך שאין בזה בעייה. במידה ואת עולה במשקל יש ראשית לבצע מאמץ ביעוץ דיאטנית להקטין את כמויות המזון וכן להקפיד על פעילות גופנית.
במידה ואינך מצליחה בכך ועולה במשקל , את זכאית לניתוח נוסף באופן עקרוני, טבעת על שרוול אינה מקובלת,אם כי נעשית במספר מקומות בחוץ לארץ. אינני ממליץ על כך אלא על המרה למעקף קיבה או מיני מעקף.
בהצלחה,
,
ד"ר רועי ענבר
אחראי תחום השמנת יתר בכירורגית ב' , בית החולים מאיר.


שאלות נוספות בנושא: טבעת אחרי שרוול

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

ניתוח שרוול ניתוח טבעת שרוול טבעת הוצאת טבעת האם אני מתאימה לניתוח שרוול קיצור קיבה שרוול התאמה לניתוח שרוול ניתוח שרוול קיבה שרוול קיבה טבעת בקיבה גסטרוסקופיה עם טבעת מיני מעקף לאחר שרוול אחרי שרוול ניתוח שרוול חוזר שרוול או מיני מעקף אחרי ניתוח שרוול ניתוח שרוול שני ניתוח קיצור קיבה( שרוול) אני עברתי ניתוח שרוול לפני חמישה חודשים מיני מעקף או שרוול? ניתוח טבעת או שרוול? ניתוח שרוול אחרי ניתוח חסימת מעיים לאחר ניתוח שרוול עצירות אחרי ניתוח שרויל מיני מעקף אחרי שרוול ניתוח שרוול לאחר ניתוח טבעת ניתוח שני אחרי srvg אני רוצה לעשות שרוול קיצור קיבה טבעת מעוניינת בניתוח טבעת בחילות לאחר שרוול ניתוח שרוול אחרי קיסרי לגבי ניתוח שרוול מאיזה bmi הופכים למועמדים מתאימים לניתוח שרוול? אחרי ניתוח מיני מעקף הוצאת טבעת מהקיבה האם אני יכולה לעשות טבעת?! שרוול או מיני מעקף תייעץ לי בבקשה מה הכי טוב למצבי שיעול לאחר ניתוח שרוול 8 חודשים אחרי שרוול הוצאת טבעת גורטקס ליפני ניתוח בריאטרי ( מעקב רגיל ..לא שרוול ) השמנה אחרי שרוול לקראת ניתוח טבעת כאבים לאחר ניתוח שרוול תנאים לביצוע ניתוח שרוול נתוח קיבה "שרוול" מחיר ניתוח שרוול ניתוח שרוול-זמן החלמה

25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים