טבעת אחרי שרוול


בהמשך העמוד 2 שאלות גולשים בנושא: טבעת אחרי שרוול

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

2 שאלות גולשים בנושא » טבעת אחרי שרוול


12/08/2017

טבעת אחרי שרוול

עשיתי ניתוח שרוול לפני מספר שנים.
האם ניתן לעשות טבעת לאחר שרוול?

14/03/2016

טבעת אחרי שרוול

שלום אני עברתי לפני 3 שנים ניתוח שרוול מההתחלה הירידה שלי הייתה איטית והירידה הייתה רק בשנה הראשונה לפני הניתוח שקלתי 107 גובה 168 והיום אני 87 אני מסוגלת לאכול הרבה ואני מקפידה ממש לשמור לא לעלות שוב השאלה שלי אם ניתן אחרי שרוול לעשות טבעת ?

ד"ר רועי ענבר
לגיהאן שלום,
בדרך כלל הירידה נמשכת עד שנה לאחר ניתוח כך שאין בזה בעייה. במידה ואת עולה במשקל יש ראשית לבצע מאמץ ביעוץ דיאטנית להקטין את כמויות המזון וכן להקפיד על פעילות גופנית.
במידה ואינך מצליחה בכך ועולה במשקל , את זכאית לניתוח נוסף באופן עקרוני, טבעת על שרוול אינה מקובלת,אם כי נעשית במספר מקומות בחוץ לארץ. אינני ממליץ על כך אלא על המרה למעקף קיבה או מיני מעקף.
בהצלחה,
,
ד"ר רועי ענבר
אחראי תחום השמנת יתר בכירורגית ב' , בית החולים מאיר.


שאלות נוספות בנושא: טבעת אחרי שרוול

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

ניתוח שרוול ניתוח טבעת שרוול טבעת הוצאת טבעת האם אני מתאימה לניתוח שרוול קיצור קיבה שרוול התאמה לניתוח שרוול ניתוח שרוול קיבה שרוול קיבה טבעת בקיבה אחרי שרוול גסטרוסקופיה עם טבעת מיני מעקף לאחר שרוול אחרי ניתוח שרוול שרוול או מיני מעקף ניתוח שרוול חוזר ניתוח שרוול שני ניתוח קיצור קיבה( שרוול) ניתוח טבעת או שרוול? עצירות אחרי ניתוח שרויל לאחר ניתוח שרוול ניתוח שרוול אחרי ניתוח חסימת מעיים אני עברתי ניתוח שרוול לפני חמישה חודשים מיני מעקף אחרי שרוול מיני מעקף או שרוול? ניתוח שרוול לאחר ניתוח טבעת ניתוח שני אחרי srvg אני רוצה לעשות שרוול קיצור קיבה טבעת הוצאת טבעת גורטקס השמנה אחרי שרוול מעוניינת בניתוח טבעת ניתוח שרוול אחרי קיסרי לגבי ניתוח שרוול מאיזה bmi הופכים למועמדים מתאימים לניתוח שרוול? בחילות לאחר שרוול אחרי ניתוח מיני מעקף הוצאת טבעת מהקיבה האם אני יכולה לעשות טבעת?! שרוול או מיני מעקף תייעץ לי בבקשה מה הכי טוב למצבי שיעול לאחר ניתוח שרוול ליפני ניתוח בריאטרי ( מעקב רגיל ..לא שרוול ) לקראת ניתוח טבעת 8 חודשים אחרי שרוול ניתוח שרוול לנוער כאבים לאחר ניתוח שרוול תנאים לביצוע ניתוח שרוול הריון לאחר ניתוח שרוול. מחיר ניתוח שרוול

25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

מאיזה משקל עושים ניתוח קיצור קיבה הרזיה אחרי ניתוח מיני מעקף לקראת ניתוח טבעת ניתוח מיני מעקף האם רלוונטי לי? מועמדות לניתוח בריאטרי כמה עולה ניתוח מיני מעקף קיבה באופן פרטי איזה ניתוח קיצור קיבה עלי לעבור? אני יכולה לעבור תניתוח? ניתוח חוזר כן או לא צרבות והקאות לגבי ניתוח שרוול מועמדות לניתוח שיעול לאחר ניתוח שרוול אחרי ניתוח בחילות לאחר שרוול המלצה לניתוח מעקב האם עומדת בקריטריון ניתוח קיצור קיבה העם מותר לעשן שבועיים ליפני הניתוח ניתוח שרוול אחרי קיסרי מעבר מטבעת לשרוול ניתוח שרוול לאחר קיסרי וטבעת האם מתאימה לניתוח? לאחר ניתוח ברצוני לעבור ניתוח ניתוח שרוול לאחר לידה ניתוח מעקף קיבה Bmi 36 אחרי שרוול מעקף תריסריון התיעצות לקיצור כבה ניתוח להורדת המשקל מתעניינת בניתוח ריח רע מהפה מועמדת לניתוח לקראת ועדה ריח רע גיל האם אוכל לעבור ניתוח האם אני יכולה להיות מועמדת לניתוח? האם אני מתאימה לניתוח שרוול שרוול או מיני מעקף דיאטה שאלה כאבי בטן בדיקות.... ניתןח חוזר ניתוח שרוול-זמן החלמה הוצאת טבעת מהקיבה