ועדה


בהמשך העמוד 3 שאלות גולשים בנושא: ועדה

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

3 שאלות גולשים בנושא » ועדה


02/08/2017

ועדה

סיימתי את כל הבדיקות שצריך לניתוח. אפילו ניפגשתי עם המנתח ויש לי עוד שבועיים תור לוועדה והוא קבע לי לעוד חודש וחצי תור לניתוח שרוול. התחלתי את התהליך עם bmi 42.5 וכרגע אני בידיוק bmi 40. כי הניתוח קרב והמנתח אמר שצריך להפחית כדי שהכבד שומני לא יקשה על התנהלות הניתוח.

יש לי כבד שומני, טרום סכרת ( הוא אמר שזו מילה שמייפה כי זו סכרת לגמרי לפי הנתונים בצום אני עם 138 h1c( ושחלות פוליציסטיות.
האם הוועדנ אם יהיה לי bmi פחות מ40 יתנו לי תשובה שלילית? כי על פניו המנתח בטוח שאני מתאימה אך השאלה אם גם bmi נמוך מ40.

20/02/2017

ועדה

שלום ד”ר, יש לי bmi 35, טרום סכרתית, קשיי שינה ובלט דיסק בגב תחתון. למשפחתי יש עבר רב של מחלת הסכרת משני הצדדים, סכרת שהובילה למוות של שני הסבים. האם לדעתך אעמוד בקריטריונים של הוועדה? תודה ..

ד"ר רועי ענבר
לליטל שלום,
המקרה שלך גבולי , עם מכתב מאורטופד הממליץ על ירידה במשקל ייתכן ותאושרי.
בהצלחה,
ד"ר רועי ענבר
אחראי תחום השמנת יתר בכירורגית ב' , בית החולים מאיר.
24/08/2015

ועדה

שלום דוקטור. התחלתי תהליך ועשיתי את הבדיקות הנדרשות אני שוקלת 96 והגובה הוא 160. אין לי מחלה. יש לי רק מחלת עור חמורה שנובעת מהשמנה אך לא מוכנים להכיר בה בועדה. מצאו לי כבד שומעי אבל אמרו לי שאני צריכה לפנות לועדת חריגים ואז לועדה רגילה.
מה זו הועדה של החריגים והאם אתה חושב שיהיה לי סיכוי לקבל תשובה חיובית לניתוח?

ד"ר רועי ענבר
להדר שלום,
מחלת עור אינה נמצאת בקריטריונים של משרד הבריאות, אך כבד שומני כן.אינני יודש מדוע הופנית לועדת חריגים כיוון שרשום בפירוש בהנחיות משרד הבריאות שכבד שומני הוא קריטריון לניתוח במשקלך.
קופות החולים מקשות על נתינת טופס 17 למטופלים בזמן האחרון מסיבות שונות,ואינני יכול לנבא האם
יאושר לך הניתוח למרות שעל פניו את עומדת בקריטריון.
בהצלחה,
ד"ר רועי ענבר
אחראי תחום השמנת יתר בכירורגית ב' , בית החולים מאיר.


שאלות נוספות בנושא: ועדה

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

ארוזיה נתוח קיבה "שרוול" הרופא הציע לי לעשות ניתוח מיני מעקף שרוול קיבה Bmi 35 ניתוח תריסריון עישון מריחואנה קיצור קיבנ ניתוח שרוול-זמן החלמה זכאות דחוף!!! הפסקת עישון לפני ניתוח בריאטרי עצירה בירידה התאמה לניתוח שרוול בדיקת קולונוסקופיה מעוניינת בניתוח קיצור כיבה שלום!!!!!אני אחרי 5 ימים שעברתי ניתוח מיני מעקף גסטרי. ניתוח שרוול שלא צלח והאם אפשר לעשות שנית תנאים לביצוע ניתוח שרוול אחרי ניתוח מיני מעקף האם אני זכאי לניתוח בדיקות לפני ניתוח ברירטרי מיני מעקף קיבה מאיזה משקל עושים ניצוח היי קוראים לי אפרת,עשיתי את הניתוח לפני שבועיים וחצי , מתי יהיה מותר לי ללכת לבריכה ים וכד'.. האם בbmi של 30.5 ניתן לעשות ניתוח שרבול 8 חודשים אחרי שרוול מעבר מטבעת לשרוול ניתוח חוזר כן או לא זכאות לניתוח קיצור קיבה ריח רע האים אני עומדת בקריטריונים האם אני מתאימה לניתוח עצירה במשקל אחרי ניתוח שרוול כאבי בטן מיני מעקף או שרוול? bmi 33 האם מתאימה לניתוח? ניתוח שרוול העם מותר לעשן שבועיים ליפני הניתוח שאלה ריח רע מהפה אחרי מעקף ניתוח להורדת המשקל דליפה קיצור קיבה צואה ירוקה קיצור קבה