התלבטות


בהמשך העמוד 3 שאלות גולשים בנושא: התלבטות

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

3 שאלות גולשים בנושא » התלבטות


30/12/2016

התלבטות

היי, אני בן 46 שוקל 120 ובריא לחלוטין.. אני מתלבט וחושש לעבור את הניתוח. האם כדאי לעבור את הניתוח כשאני בריא לחלוטין והאם אני זכאי למימון הקופה

ד"ר רועי ענבר
לאבי שלום,
הזכאות לניתוח תלויה בגובה שלך .במידה ואתה גבוה מ1.73 אינך זכאי.
אני והמערכת הרפואית בהחלט ממליצים על ניתוח לאלה העומדים בקריטריונים כיוון שאין דרך אחרת לרדת במשקל. המחלות עשויות להגיע בהמשך , למרות שיש שמנים שהם בריאים עד סוף ימיהם,אך הם המיעוט.
ד"ר רועי ענבר
אחראי תחום השמנת יתר בכירורגית ב' , בית החולים מאיר.
31/07/2016

התלבטות

דר ענבר שלום
אני בן 23 ושוקל 135 קילו אני לקראת סוף תהליך של ניתוח והייתי רוצה לדעת מה היית ממליץ לי מיני מעקף או שרוול?
אני לא לוקח כדורים ואני בריא עשיתי תהליך מאוד רציני עם עצמי שלמעלה משנה כדי ליהיות מוכן לניתוח
אשמח לקבל את היעוץ שלך.

ד"ר רועי ענבר
לנתנאל שלום,
הייתי ממליץ לך לבצע מעקף קיבה או מיני מעקף , כיוון שכיום המחקרים מראים שהם טובים יותר בשמירה על המשקל לטווח הארוך, ואתה צעיר מאוד.
למרות זאת גם שרוול הוא ניתוח טוב, בתנאי שיש כוח רצון לאורך זמן.
בהצלחה,
ד"ר רועי ענבר
אחראי תחום השמנת יתר בכירורגית ב' , בית החולים מאיר.
14/03/2016

התלבטות

אני בת 34, ללא הריונות או לידות ברקע, BMI 35 עם אסטמה, דום נשימה בשינה ובעיות אורטופדיות. כל יתר הבדיקות הנדרשות לועדה- תקינות למעט מחסור בברזל ובויטמין D. עברתי ועדה לניתוח בריאטרי (אושר ניתוח) אך מתקשה מאד להחליט מבין שני סוגי ניתוחים: שרוול או מיני מעקף. בועדה המליצו על שרוול ואילו המנתח על מיני מעקף. אני מבינה שכיום נתפס שמיני מעקף הוא הניתוח החדשני ביותר, אך אני חוששת מן ההשלכות ארוכות הטווח שלו והצורך בהקפדה יומיומית על נטילת ויטמנים לכל אורך החיים. אני בעיקר חוששת מתת הספיגה שבניתוח זה וכפועל יוצא מכך: סיכון להשפעות נרולוגיות ואוסטיפורוזיס (בוודאי בהתחשב בעובדה שטרם עברתי הריונות ולידות). אני תוהה גם מה עשויות להיות ההשפעות של ניתוח זה נניח כשאגיע, בעזרת השם, לגיל זיקנה שבין כה וכה מתרחש בו איבוד של צפיפות העצם וכו’. אני אשמח לשמוע את חוות דעתך המקצועית. תודה.

ד"ר רועי ענבר
.
ד"ר רועי ענבר
אחראי תחום השמנת יתר בכירורגית ב' , בית החולים מאיר.


שאלות נוספות בנושא: התלבטות

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

שאלה עצירות טבעת או שרוול האם בbmi של 30.5 ניתן לעשות ניתוח שרבול מאיזה משקל אפשר לעשות ניתוח קיצור קיבה קצב ירידה במשקל מועמדות לניתוח בריאטרי MRI לאחר ניתוח טבעת כאבים לאחר ניתוח שרוול התלבטות לקראת ניתוח טבעת הריון לאחר ניתוח שרוול. אחרי מעקף שרוול קיצור קיבה תרופות לאחר ניתוח מעקף לקיצור קיבה קיצור קיבנ הוצאת טבעת גורטקס גובה שלי 143 משקל 80 מעל 35 Bmi בת 43 השמנה מועמדת לניתוח התאמה לניתוח בריאטרי ניתוח שרוול שלא צלח והאם אפשר לעשות שנית ניתוח שרבול שרוול או מיני מעקף איזה ניתוח קיצור קיבה עלי לעבור? האם אני מתאימה? Bmi 35 מעבר מטבעת לשרוול עצירה בירידה עצה זכאות לניתוח קיצור קיבה עצירה בירידה במשקל מועמדות לניתוח קיצור קיבה הוצאת טבעת שלום!!!!!אני אחרי 5 ימים שעברתי ניתוח מיני מעקף גסטרי. הוצאת טבעת מהקיבה עצירות אחרי ניתוח שרויל צרבות והקאות צום יום הכיפורים ניתוח מיני מעקף האם רלוונטי לי? אחרי ניתוח שרוול שרוול או מיני מעקף תייעץ לי בבקשה מה הכי טוב למצבי ניתוח פרטי האם אני יכולה לעשות ניתוח שרוול כמה עולה ניתוח מיני מעקף קיבה באופן פרטי ניתוח טבעת ניתוח שרוול חוזר איזו אפשרות יש עבורי?