הקאות


בהמשך העמוד 2 שאלות גולשים בנושא: הקאות

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

2 שאלות גולשים בנושא » הקאות


21/12/2015

הקאות

עברתי לפני 12 ימים ניתוח שרוול. בב”ח התחלתי לאכול אוכל מרוסק וגם יום למחרת שחזרתי לבית אכלתי פירה. החל מהיום ה8 ועדיין אני מקיאה כל דבר. אפילו כפית של יוגורט. כאשר אני שוכבת הבחילות הנוראיות מתגברות. בקופ”ח כבר קיבלתי 3 פעמים נוזלים עם פראמין. היום הייתי בביקורת אצל המנתח והוא אמר שזה בסדר גם אם לא אוכל במשך השבועיים הקרובים. שאלתי אותו לגבי בצקת והוא אמר כי ייתכן ויש בצקת אך בכל מקרה היא תרד לבד.
כשחזרתי מב”ח לאחר 7 ימים הייתה לי יציאה טובה אך לאחר מכן היו פעמיים שילשולים מיימים ירוקים.
לגבי הויטמנים המנתח אמר שניתן להמתין חודש.
מה עליי לעשות?

ד"ר רועי ענבר
לשרון שלום,
המהלך לא נראה לי כמהלך תקין לאחר שרוול. לדעתי יש לבצע בדיקת שיקוף בליעה על מנת לאבחן האם יש היצרות באיזור הניתוח, וכך לתכנן התערבות במידה והבעיה לא תיפתר מעצמה. אכן ברוב המקרים הבעייה נפתרת מעצמה אך יש מקרים שבהם יש צורך בהתערבות על מנת להרחיב את ההיצרות או לעקוף אותה.
החלמה מלאה,
ד"ר רועי ענבר
אחראי תחום השמנת יתר בכירורגית ב' , בית החולים מאיר.
16/03/2015

הקאות

עברתי ניתוח שרוול לפני חצי שנה ואני עדיין סובלת מהקאות מרובות, אני אוכלת לאט ומעט ולועסת טוב. עשיתי בדיקת שיקוף קיבה וושט ותריסריון והכל יצא תקין יכול להיות שיש בעיה ולא ניתן להבחין בה בבדיקה זו??
זה נורמלי שיש הקאות חצי שנה אחרי הניתוח?

ד"ר רועי ענבר
לאורלי שלום,
הקאות אינן שכיחות בתקופה של חצי שנה לאחר ניתוח. מכיון שהשיקוף תקין הייתי מתקדם לבדיקת גסטרוסקופיה על מנת לנסות לאבחן בעיות שלא נראות בשיקוף.
עלייך לפנות לבדיקת צוות רב תחומי בריאטרי על מנת לאבחן את בעייתך ולמצוא פתרון.
ד"ר רועי ענבר
אחראי תחום השמנת יתר בכירורגית ב' , בית החולים מאיר.


שאלות נוספות בנושא: הקאות

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

מאיזה משקל עולים ניתוח ניתוח שני אחרי srvg ניתוח שרוול קיבה מחיר התאמה לניתוח קיצור קיבה מעוניינת בניתוח טבעת בדיקת קולונוסקופיה הוצאת טבעת מהקיבה לאחר הניתוח האם בbmi של 30.5 ניתן לעשות ניתוח שרבול מעקף קיבה. התחבטות מה לעשות... אני רוצה לעשות שרוול לגבי הירידה במשקל צואה ירוקה האם לעשות ניתוח ניתוח ריח רע מהפה השמנה מתעניינת בניתוח ניתוח שרוול לנוער מאיזה משקל האם אני מתאימה לניתוח שרוול ועדה 55 האם מתאימה לניתוח? זכאות לניתוח סיכון בניתוח קיצור קיבה ניתוח מיני מעקף ובקע סרעפתי קטן שלום!!!!!אני אחרי 5 ימים שעברתי ניתוח מיני מעקף גסטרי. קיצור קיבה שרוול כאבים בזמן אכילה האם אני יכולה לעשות ניתוח שרוול מאיזה משקל עושים ניתוח קיצור קיבה עצה עצירה במשקל לפני מיני מעקף 5 לצום ביום כיפור אחרי ניתוח מיני מעקף מועמדות לניתוח בריאטרי האם אני יכולה לעשות ניתוח דחוף!!! שרוול או מיני מעקף תייעץ לי בבקשה מה הכי טוב למצבי ניתוח שרוול לאחר קיסרי וטבעת ניתןח חוזר עצירה בירידה במשקל כדורים פסיכיאטריים הרופא הציע לי לעשות ניתוח מיני מעקף