החלמה מניתוח שרוול


בהמשך העמוד 2 שאלות גולשים בנושא: החלמה מניתוח שרוול

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

2 שאלות גולשים בנושא » החלמה מניתוח שרוול


23/07/2016

החלמה מניתוח שרוול

שלום רב, אני 5 ימים אחרי ניתוח שרוול. אני לא מרגישה שיפור או הקלה בכאבים. כל תזוזה או צעד הם כאבי תופת ממש שורף מכאבים. משכך כאבים לא עוזר. מתי אפשר לצפות להקלה בכאבים?

ד"ר רועי ענבר
לשרון שלום,
לכל מנותח סף כאב שונה אך בדרך כלל אחרי 5 ימים יש הקלה משמעותית בכאבים. במידה והבעייה לא משתפרת פני לרופא.
ד"ר רועי ענבר
אחראי תחום השמנת יתר בכירורגית ב' , בית החולים מאיר.
06/02/2016

החלמה מניתוח שרוול

היי דר עברתי לפני שבוע ניתוח שרוול
יש לי כאבים חזקים בכתף צד שמאל עדיין וגם ירך צד ימין רדומה וכשאני שוכבת רגיל אז אני מרגישה כמו שריפה בירך כך שאי אפשר לשכב.
מה עושים עם זה? זה נורמלי? מתי זה יעבור? ומתי הכאבים יחלפו וזמן ההחלמה?

תודה מראש

ד"ר רועי ענבר
ליפעת שלום,
מתנצל על התשובה המאוחרת מסיבה טכנית.ברוב המקרים מנתחים כשהמנותח עם רגליים בפישוק, וייתכן שזוהי הסיבה לכאבים שלך. במידהוהעניין לא חולף פני לרופא.
רפואה שלמה,
ד"ר רועי ענבר
אחראי תחום השמנת יתר בכירורגית ב' , בית החולים מאיר.


שאלות נוספות בנושא: החלמה מניתוח שרוול

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

ניתוח שרוול שרוול האם אני מתאימה לניתוח שרוול קיצור קיבה שרוול ניתוח שרוול קיבה התאמה לניתוח שרוול שרוול קיבה מיני מעקף לאחר שרוול אחרי שרוול שרוול או מיני מעקף ניתוח שרוול שני ניתוח שרוול חוזר ניתוח קיצור קיבה( שרוול) אחרי ניתוח שרוול ניתוח שרוול אחרי ניתוח חסימת מעיים ניתוח טבעת או שרוול? לאחר ניתוח שרוול מיני מעקף אחרי שרוול אני רוצה לעשות שרוול מיני מעקף או שרוול? אני עברתי ניתוח שרוול לפני חמישה חודשים ניתוח שרוול לאחר ניתוח טבעת ניתוח שרוול אחרי קיסרי בחילות לאחר שרוול מאיזה bmi הופכים למועמדים מתאימים לניתוח שרוול? לגבי ניתוח שרוול שיעול לאחר ניתוח שרוול ליפני ניתוח בריאטרי ( מעקב רגיל ..לא שרוול ) 8 חודשים אחרי שרוול השמנה אחרי שרוול שרוול או מיני מעקף תייעץ לי בבקשה מה הכי טוב למצבי הריון לאחר ניתוח שרוול. כאבים לאחר ניתוח שרוול תנאים לביצוע ניתוח שרוול מחיר ניתוח שרוול ניתוח שרוול-זמן החלמה טבעת או שרוול נתוח קיבה "שרוול" ניתוח שרוול לאחר קיסרי וטבעת שרוול בקיבה מעבר מטבעת לשרוול ניתוח שרוול לאחר לידה אישור לניתוח שרוול ניתוח שרוול שלא צלח והאם אפשר לעשות שנית ניתוח שרוול לנוער האם אני יכולה לעשות ניתוח שרוול טבעת אחרי שרוול חודשיים אחרי שרוול ניתוח שרוול - פרטי החלמה מניתוח שרוול

25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

ניתוח שרוול קיבה לגבי הירידה במשקל זכאות לניתוח בריאטרי כדורים פסיכיאטריים השמנה אחרי שרוול קיצור כיבה עישון מריחואנה ניתוח בריאטרי חוזר דניאלה ברצוני לעבור ניתוח מעקף תריסריון מיני מעקף קיבה דחוף!!! גיל מאיזה משקל אפשר לעשות ניתוח קיצור קיבה קיצור קיבה טבעת בדיקות.... ערב טוב ניתוח מעקף מאיזה bmi הופכים למועמדים מתאימים לניתוח שרוול? עצירות ניתוח חוזר...מיני מעקב כבד שומני . ירידה במש'ל אחרי ניתוח מיני מעקף האם אוכל לעבור ניתוח ניתוח שני אחרי srvg מעקב התאמה לניתוח בריאטרי אני יכולה לעבור תניתוח? טחול מוגדל ניתוח שרוול שני הוצאת טבעת מהקיבה שחיה אחרי הניתוח קצב ירידה במשקל סיכון בניתוח קיצור קיבה בדיקות לפני ניתוח ברירטרי אכילה לאחר הניתוח ניתוח טבעת ניתוח קיצור קיבה ניתוח שרוול אחרי ניתוח חסימת מעיים bmi 33 תגובה מיני מעקף או שרוול? עלייה במשקל מאיזה משקל יהיה אפשרי לעשות את הניתוח שלום!!!!!אני אחרי 5 ימים שעברתי ניתוח מיני מעקף גסטרי. יציאות שאלה לד״ר רועי צום