האם מתאימה לניתוח?


בהמשך העמוד 2 שאלות גולשים בנושא: האם מתאימה לניתוח?

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

2 שאלות גולשים בנושא » האם מתאימה לניתוח?


05/05/2018

האם מתאימה לניתוח?

היי אני בת 50 שוקלת 80 ק”ג גובה 1.62 יש לי סכרת .לחץ דם גבוה ושמונים בדם לא מצליחה לרדת במשקל בצורה עצמאית האם מתאימה לניתוח?

05/05/2018

האם מתאימה לניתוח?

היי אני בת 50 שוקלת 80 ק”ג גובה 1.62 יש לי סכרת .לחץ דם גבוה ושמונים בדם לא מצליחה לרדת במשקל בצורה עצמאית האם מתאימה לניתוח?שאלות נוספות בנושא: האם מתאימה לניתוח?

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

האם אני מתאימה לניתוח התאמה לניתוח האם אני מתאימה לניתוח שרוול זכאות לניתוח האם אני מתאימה? מועמדות לניתוח התאמה לניתוח שרוול התאמה לניתוח קיצור קיבה התאמה לניתוח בריאטרי האם אני מתאים לניתוח מועמדות לניתוח קיצור קיבה האם אני יכולה לעשות ניתוח זכאות לניתוח בריאטרי האם אני מתאימה לניתוח קיצור קיבה? מועמדת לניתוח האם אני יכולה לעשות את הניתוח? האם אני עומדת בקריטריונים זכאות לניתוח קיצור קיבה האם אני יכולה לעשות קיצור קיבה? האם ניתוח מעקף קיבה הפיך האם בbmi של 30.5 ניתן לעשות ניתוח שרבול מאיזה bmi הופכים למועמדים מתאימים לניתוח שרוול? קריטריונים לניתוח האם אני יכולה לעבור נתוח האם אני זכאית לניתוח קיצור קיבה האם מתאימה לניתוח? האם אני יכולה לעשות טבעת?! האם לעשות ניתוח האם אוכל לעבור ניתוח האם אני יכולה להיות מועמדת לניתוח? ניתוח מיני מעקף האם רלוונטי לי? משקל לניתוח האם עומדת בקריטריון ניתוח קיצור קיבה האם אני זכאי לניתוח מועמדות לניתוח בריאטרי אישור לניתוח שרוול ניתוח שרוול שלא צלח והאם אפשר לעשות שנית המלצה לניתוח האם אני יכולה לעשות ניתוח שרוול מאיזה משקל עושים ניתוח והאם אתה ממליץ על בלון ? האם אני יכולה לעבור את הניתוח?

25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

היי קוראים לי אפרת,עשיתי את הניתוח לפני שבועיים וחצי , מתי יהיה מותר לי ללכת לבריכה ים וכד'.. עצירה בירידה במשקל עצירות אחרי ניתוח שרויל שרוול קיבה התיעצות לקיצור כבה מאיזה משקל עושים ניתוח קיצור קיבה טבעת בקיבה טבעת אחרי ניתוח בריאטרי הוצאת טבעת שלום ד״ר לגבי הירידה במשקל מחיר לקראת ועדה תודה רבה מאיזה משקל ניתוח מעקף איזה ניתוח כדאי לעשות קריטריונים לניתוח ייעוץ קיצור קבה נתוח קיבה "שרוול" שרוול ירידה במשקל ניתוח שני של מעקף קיבע שרוול בקיבה עשיתי קיצור קיבה מיני מעקף מתעניינת בניתוח כאבי בטן קיצור קיבה קיצור קיבה שרוול ברצוני לעבור ניתוח מאיזה משקל עולים ניתוח אחרי ניתוח מיני מעקף קיבה ועדה טבעת או שרוול ניתוח מיני מעקף קיבה בטן נפוחה מעוניינת בניתוח עודף משקל בדיקות.... עישון מריחואנה האם אני מתאימה לניתוח שרוול בדיקות לפני ניתוח ברירטרי שרוול או מיני מעקף תייעץ לי בבקשה מה הכי טוב למצבי ניתוח שרוול מה הפתרון עבורי? האם אני זכאית לניתוח קיצור קיבה קיצור קיבנ