האם מתאימה לניתוח?


בהמשך העמוד 2 שאלות גולשים בנושא: האם מתאימה לניתוח?

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

2 שאלות גולשים בנושא » האם מתאימה לניתוח?


05/05/2018

האם מתאימה לניתוח?

היי אני בת 50 שוקלת 80 ק”ג גובה 1.62 יש לי סכרת .לחץ דם גבוה ושמונים בדם לא מצליחה לרדת במשקל בצורה עצמאית האם מתאימה לניתוח?

05/05/2018

האם מתאימה לניתוח?

היי אני בת 50 שוקלת 80 ק”ג גובה 1.62 יש לי סכרת .לחץ דם גבוה ושמונים בדם לא מצליחה לרדת במשקל בצורה עצמאית האם מתאימה לניתוח?שאלות נוספות בנושא: האם מתאימה לניתוח?

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

האם אני מתאימה לניתוח התאמה לניתוח האם אני מתאימה לניתוח שרוול מועמדות לניתוח האם אני מתאימה? זכאות לניתוח התאמה לניתוח שרוול התאמה לניתוח קיצור קיבה התאמה לניתוח בריאטרי האם אני מתאים לניתוח האם אני יכולה לעשות ניתוח מועמדות לניתוח קיצור קיבה זכאות לניתוח בריאטרי מועמדת לניתוח האם אני מתאימה לניתוח קיצור קיבה? האם אני עומדת בקריטריונים האם אני יכולה לעשות קיצור קיבה? האם אני יכולה לעשות את הניתוח? זכאות לניתוח קיצור קיבה האם ניתוח מעקף קיבה הפיך האם בbmi של 30.5 ניתן לעשות ניתוח שרבול מאיזה bmi הופכים למועמדים מתאימים לניתוח שרוול? קריטריונים לניתוח האם אני יכולה לעבור נתוח האם מתאימה לניתוח? האם אני יכולה לעשות טבעת?! האם לעשות ניתוח האם אוכל לעבור ניתוח האם אני יכולה להיות מועמדת לניתוח? האם אני זכאית לניתוח קיצור קיבה ניתוח מיני מעקף האם רלוונטי לי? משקל לניתוח האם עומדת בקריטריון ניתוח קיצור קיבה האם אני זכאי לניתוח מועמדות לניתוח בריאטרי אישור לניתוח שרוול ניתוח שרוול שלא צלח והאם אפשר לעשות שנית האם אני יכולה לעשות ניתוח שרוול המלצה לניתוח האם אני יכולה לעבור את הניתוח? מאיזה משקל עושים ניתוח והאם אתה ממליץ על בלון ?

25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

התחבטות מה לעשות... ניתוח טבעת לאחר ניתוח שרוול ניתוח שרוול אחרי קיסרי לצום ביום כיפור מאיזה משקל עושים ניתוח קיצור קיבה קצב ירידה במשקל מאיזה משקל אפשר לעשות ניתוח טבעת ריח רע מהפה ניתוח שרבול האם אני יכולה לעשות ניתוח שרוול שיעול לאחר ניתוח שרוול מועמדת לניתוח התאמה לניתוח קיצור קיבה Bmi 35 האם אני יכולה לעשות קיצור קיבה? מחיר ניתוח שרוול - פרטי זכאות לניתוח מיני מעקף עשיתי קיצור קיבה ניתוח שרוול האם ניתוח מעקף קיבה הפיך שאלה מעקף תריסריון מעוניינת בניתוח טבעת ניתוח תריסריון קיצור קבה שרוול קיבה האם אני יכולה לעבור נתוח ניתןח חוזר קיצור קיבה שרוול מיני מעקף קיבה שאלה לד״ר רועי ניתוח שרוול לאחר ניתוח טבעת נתוח קיבה "שרוול" האם אני מתאימה לניתוח שרוול עישון האם לעשות ניתוח כדורים פסיכיאטריים מתעניינת בניתוח האם אני זכאי לניתוח 1 האם אני עומדת בקריטריונים עלייה במשקל טבעת אחרי שרוול שאלה לאחר מיני מעקף קיבה האים אני עומדת בקריטריונים התלבטות