האם אני יכולה להיות מועמדת לניתוח?


בהמשך העמוד 2 שאלות גולשים בנושא: האם אני יכולה להיות מועמדת לניתוח?

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

2 שאלות גולשים בנושא » האם אני יכולה להיות מועמדת לניתוח?


10/08/2017

האם אני יכולה להיות מועמדת לניתוח?

שלום דר,
אני בת 23, שוקלת 86, גובה 1.58, הייתי אצל האורטופד ויש לי בעיות אורטופדיות שקשורות למשקל. אבל הוא לא נתן לי המלצה לניתוח, אלא מרשם למדרסים והפניה לפיזיוטרפיה. האם יש לי סיכוי לעבור ועדה? מה עליי לעשות כדי להגדיל את הסיכוי? אני כבר מחכה לזה כל כך הרבה זמן ועשיתי את כל הבדיקות האפשריות..

19/07/2017

האם אני יכולה להיות מועמדת לניתוח?

שלום אני בת 23, 1.58 שוקלת 85 האם אני יכולה להיות מועמדת לניתוח?שאלות נוספות בנושא: האם אני יכולה להיות מועמדת לניתוח?

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

האם אני מתאימה לניתוח התאמה לניתוח האם אני מתאימה לניתוח שרוול מועמדות לניתוח האם אני מתאימה? זכאות לניתוח התאמה לניתוח שרוול התאמה לניתוח קיצור קיבה התאמה לניתוח בריאטרי האם אני מתאים לניתוח האם אני יכולה לעשות ניתוח מועמדות לניתוח קיצור קיבה זכאות לניתוח בריאטרי האם אני מתאימה לניתוח קיצור קיבה? האם אני יכולה לעשות את הניתוח? מועמדת לניתוח אני רוצה לעשות שרוול האם אני יכולה לעשות קיצור קיבה? אני עברתי ניתוח שרוול לפני חמישה חודשים האם אני עומדת בקריטריונים זכאות לניתוח קיצור קיבה האם ניתוח מעקף קיבה הפיך האם אני זכאית לניתוח קיצור קיבה ניתוח מיני מעקף האם רלוונטי לי? אני יכולה לעבור תניתוח? האם אני יכולה לעבור נתוח קריטריונים לניתוח מאיזה bmi הופכים למועמדים מתאימים לניתוח שרוול? האם לעשות ניתוח האם אני יכולה לעשות טבעת?! האם עומדת בקריטריון ניתוח קיצור קיבה משקל לניתוח האם בbmi של 30.5 ניתן לעשות ניתוח שרבול האם אני יכולה להיות מועמדת לניתוח? האם מתאימה לניתוח? האם אוכל לעבור ניתוח האים אני עומדת בקריטריונים האם אני זכאי לניתוח מועמדות לניתוח בריאטרי אישור לניתוח שרוול ניתוח שרוול שלא צלח והאם אפשר לעשות שנית האם אני יכולה לעשות ניתוח שרוול המלצה לניתוח האם אני יכולה לעבור את הניתוח? שלום!!!!!אני אחרי 5 ימים שעברתי ניתוח מיני מעקף גסטרי. מאיזה משקל עושים ניתוח והאם אתה ממליץ על בלון ?

25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

כאבים בזמן אכילה האם אני יכולה לעשות ניתוח שרוול האם אוכל לעבור ניתוח מחיר ניתוח בזמן מחזור האם עומדת בקריטריון ניתוח קיצור קיבה לגבי הירידה במשקל התאמה לניתוח אחרי מעקף כאבים האם אני יכולה לעבור נתוח משך הזמן של ניתוח מיני מעקף בריאטרי מאיזה משקל האם אני מתאימה לניתוח היי 1 קיצורי קיבה דחוף!!! ניתוח שני של מעקף קיבע כדורים פסיכיאטריים טבעת או שרוול ניתוח מיני מעקף ניתוח קיצור קיבה חוזר שלום!!!!!אני אחרי 5 ימים שעברתי ניתוח מיני מעקף גסטרי. האם אני יכולה לעשות קיצור קיבה? התאמה לניתוח קיצור קיבה לאחר ניתוח האם אני יכולה לעשות ניתוח ניתוח מיני מעקף ובקע סרעפתי קטן לאחר ניתוח טבעת אחרי ניתוח קצב ירידה במשקל ניתוח בריאטרי חוזר שאלה עלייה במשקל מעקב התאמה לניתוח בריאטרי יאושר לי< האם אני מתאימה לניתוח קיצור קיבה? בחילות לאחר שרוול מחיר ניתוח שרוול דיאטה קשיי נשימה. לקראת ניתוח טבעת ניתוח חוזר ניתוח נוסף ניתוח שרוול אחרי קיסרי 5 כמה עולה ניתוח מיני מעקף קיבה באופן פרטי ניתוח שרוול חוזר