האם אני יכולה להיות מועמדת לניתוח?


בהמשך העמוד 2 שאלות גולשים בנושא: האם אני יכולה להיות מועמדת לניתוח?

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

2 שאלות גולשים בנושא » האם אני יכולה להיות מועמדת לניתוח?


10/08/2017

האם אני יכולה להיות מועמדת לניתוח?

שלום דר,
אני בת 23, שוקלת 86, גובה 1.58, הייתי אצל האורטופד ויש לי בעיות אורטופדיות שקשורות למשקל. אבל הוא לא נתן לי המלצה לניתוח, אלא מרשם למדרסים והפניה לפיזיוטרפיה. האם יש לי סיכוי לעבור ועדה? מה עליי לעשות כדי להגדיל את הסיכוי? אני כבר מחכה לזה כל כך הרבה זמן ועשיתי את כל הבדיקות האפשריות..

19/07/2017

האם אני יכולה להיות מועמדת לניתוח?

שלום אני בת 23, 1.58 שוקלת 85 האם אני יכולה להיות מועמדת לניתוח?שאלות נוספות בנושא: האם אני יכולה להיות מועמדת לניתוח?

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

האם אני מתאימה לניתוח התאמה לניתוח האם אני מתאימה לניתוח שרוול האם אני מתאימה? מועמדות לניתוח זכאות לניתוח התאמה לניתוח שרוול התאמה לניתוח קיצור קיבה התאמה לניתוח בריאטרי האם אני מתאים לניתוח האם אני יכולה לעשות ניתוח מועמדות לניתוח קיצור קיבה זכאות לניתוח בריאטרי אני עברתי ניתוח שרוול לפני חמישה חודשים האם אני מתאימה לניתוח קיצור קיבה? מועמדת לניתוח האם אני יכולה לעשות את הניתוח? זכאות לניתוח קיצור קיבה אני רוצה לעשות שרוול האם אני עומדת בקריטריונים האם אני יכולה לעשות קיצור קיבה? אני יכולה לעבור תניתוח? האם בbmi של 30.5 ניתן לעשות ניתוח שרבול מאיזה bmi הופכים למועמדים מתאימים לניתוח שרוול? קריטריונים לניתוח האם אני יכולה לעבור נתוח האם ניתוח מעקף קיבה הפיך האם אני יכולה להיות מועמדת לניתוח? האם מתאימה לניתוח? האם אני יכולה לעשות טבעת?! האם לעשות ניתוח האם אוכל לעבור ניתוח האם אני זכאית לניתוח קיצור קיבה ניתוח מיני מעקף האם רלוונטי לי? האם עומדת בקריטריון ניתוח קיצור קיבה משקל לניתוח האים אני עומדת בקריטריונים האם אני זכאי לניתוח מועמדות לניתוח בריאטרי אישור לניתוח שרוול ניתוח שרוול שלא צלח והאם אפשר לעשות שנית המלצה לניתוח האם אני יכולה לעשות ניתוח שרוול מאיזה משקל עושים ניתוח והאם אתה ממליץ על בלון ? האם אני יכולה לעבור את הניתוח? שלום!!!!!אני אחרי 5 ימים שעברתי ניתוח מיני מעקף גסטרי.

25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

האם אוכל לעבור ניתוח גסטרוסקופיה עם טבעת צום ניתוח מעקף קיבה ניתוח שרוול לאחר לידה גיל מאיזה משקל אפשר לעשות ניתוח קיצוא כיבה אני יכולה לעבור תניתוח? ניתוח קיצור קיבה ירידה במשקל ירידה במש'ל צלקת בקיבה ניתוח טבעת שלום רב אכילה לאחר הניתוח הרופא הציע לי לעשות ניתוח מיני מעקף טבעת דליפה ניתוח תריסריון ניתוח שרוול חוזר מאיזה משקל עושים ניתוח קיצור קיבה לקראת ועדה ניתוח שרוול-זמן החלמה אני רוצה לעשות שרוול ועדה האם אני יכולה לעשות טבעת?! האם אני עומדת בקריטריונים ניתוח קיבה האם אני יכולה לעשות ניתוח שרוול השפעת הניתוח לאחר שנים ערב טוב עודף משקל לקראת ניתוח טבעת ניתוח מיני מעקף ובקע סרעפתי קטן שרוול קיבה מאיזה משקל אפשר לעשות ניתוח קיצור קיבה ניתוח שני של מעקף קיבע ברצוני לעבור ניתוח דיאטה טווח ההמתנה מתום הבדיקות ועד הניתוח איזה ניתוח קיצור קיבה עלי לעבור? האם אני יכולה לעשות ניתוח מועמדת לניתוח לגבי ניתוח שרוול מאיזה משקל עושים ניצוח האם ניתוח מעקף קיבה הפיך מועמדות לניתוח בריאטרי אישור לניתוח שרוול יציאות