בירור


בהמשך העמוד 2 שאלות גולשים בנושא: בירור

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

2 שאלות גולשים בנושא » בירור


14/03/2015

בירור

שלום רב דר .
אני סובלת מהשמנת יתר משנים . ילדתי לפני 4 חודשים בנתוח קיצרי ו הפי אם אי יותר מ 40.
אפשר לעבור ניתוח ?

ד"ר רועי ענבר
שלום,
אין שום בעייה לעבור את הניתוח כעת, הקיסרי אינו מפריע לכך.עלייך לפנות למרפאה בריאטרית על מנת להתחיל תהליך של קבלת אישור לניתוח.
בהצלחה,
ד"ר רועי ענבר
אחראי תחום השמנת יתר בכירורגית ב' , בית החולים מאיר.
12/03/2015

בירור

שלום רב אני בת 25 . שוקלת 121 קילו בגובה 172
אני לא סובלת ממחלות . האם אני יכולה לעבור ניתוח שלרוול

ד"ר רועי ענבר
שלום,
לפי הנתונים מדד bmi שלך הוא 40, שמאפשר מועמדות לניתוח גם ללא מחלות נלוות. החלטה סופית כמובן אחרי בדיקות עי ועדה בריאטרית בבית חולים.
בהצלחה,
ד"ר רועי ענבר
אחראי תחום השמנת יתר בכירורגית ב' , בית החולים מאיר.


שאלות נוספות בנושא: בירור

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

מאיזה משקל עולים ניתוח ניתוח חוזר כן או לא ניתוח עם bmi נמוך מאיזה משקל יהיה אפשרי לעשות את הניתוח האם אני יכולה לעשות ניתוח טבעת אחרי שרוול אחרי שרוול ניתוח מיני מעקף ובקע סרעפתי קטן ירידה במש'ל כמה עולה ניתוח מיני מעקף קיבה באופן פרטי היי קוראים לי אפרת,עשיתי את הניתוח לפני שבועיים וחצי , מתי יהיה מותר לי ללכת לבריכה ים וכד'.. אחרי ניתוח מיני מעקף לצום ביום כיפור עצירה במשקל מועמדות לניתוח קיצור קיבה תודה רבה כאבים בזמן אכילה דיאטה צלקת בקיבה ניתןח חוזר מעוניינת בניתוח ארוזיה ניתוח שרוול - פרטי מחיר ניתוח שרוול עצירות אחרי ניתוח שרויל שרוול או מיני מעקף תייעץ לי בבקשה מה הכי טוב למצבי המלצה לניתוח הקאות גסטרוסקופיה עם טבעת האם אוכל לעבור ניתוח עישון מריחואנה טבעת אחרי ניתוח בריאטרי ניתוח נוסף מיני מעקף או שרוול? שלום רב מחכה לתשובה 55 שרוול קיבה טווח ההמתנה מתום הבדיקות ועד הניתוח האם אני יכולה לעבור נתוח מאיזה משקל זכאות לניתוח קיצור קיבה איזה ניתוח כדאי לעשות אני עברתי ניתוח שרוול לפני חמישה חודשים ניתוח מיני מעקף האם אני מתאימה לניתוח קיצור קיבה? צום יום כיפור ריח רע מאיזה משקל עושים ניתוח קיצור קיבה ניתוח שני אחרי srvg