אי ירידה במשקל


בהמשך העמוד 2 שאלות גולשים בנושא: אי ירידה במשקל

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

2 שאלות גולשים בנושא » אי ירידה במשקל


25/09/2015

אי ירידה במשקל

שלום רב,
עברתי ניתוח שרוול ב 4.9.15.
ההחלמה בסדר גמור ואף הייתי כבר אצל דיאטנית בריאטרית שאמרה לי שאני אוכלת נכון ותקין.
עם כל זאת, בשבוע הראשון ירדתי כ 6 ק”מ ומאז כשבועיים לא ירדתי אף לא גרם אחד.
מה הסיבה לכך? האם יש לי סיבה לדאגה?
אודה לתשובתכם

ד"ר רועי ענבר
לקרן שלום,
השאלה ששאלת נפוצה מאוד ומטרידה מספר רב של מנותחים. אין מקום לדאגה, קצב הירידה משתנה בין המנותחים, ו6 קג בשבוע הם קצב מהיר מאוד שכנראה מפוצה בעצירת משקל לזמן מה.
במידה ותשמרי על ההנחיות סביר להניח שתרדי יפה, המנעי מלהישקל לעיתים קרובות והחלי בפעילות גופנית סדירה.
בהצלחה,
ד"ר רועי ענבר
אחראי תחום השמנת יתר בכירורגית ב' , בית החולים מאיר.
11/07/2014

אי ירידה במשקל

שלום שמי יפית אני בת 18 גובה 153 ושוקלת 64
לפני שנה וחצי שקלתי 58 ועליתי במהירות במשקל (חייבת לציין שלפני כן לא הייתי צמודה לדיאטה כל שהיא )..מאז אני נצמדתי לכל מיני דיאטות שלא הועילו ..כמו כן אינני אוכלת ממתקים כלשהם ..ואפילו ארוחה אחת מלאה משאירה אותי שבעה עד מאוד למשך כל היום ..אני עובדת כך שאני בפעילות סבירה במשך היום ..ואני לא מבינה למה אינני מצליחה לרדת במשקל ..תמיד אני מעלה את המשקל או נשארת באותו המשקל ..חייבת להוסיף שעשיתי בדיקות דם ,בדיקת נשיפה ,צואה,שתן ואין ממצאים יוצאי דופן ..רוב היציאות שלי הן שלשולים ..
בקיצור אני לא מבינה למה עליתי כמעט 10 קילו ולמה מצליח להזיז שום דבר ..

ד"ר רועי ענבר
ליפית שלום,
הבעייה שלך נפוצה מאוד ,וקיימת באחוזים גבוהים באוכלוסייה. העלייה במשקל נגרמת עי
הכנסת אנרגיה באכילה,והוצאת אנרגיה בפעילות שאינה שווה או עולה על זאת הנכנסת. בנוסף קיימים גורמים הורמונליים ותורשתיים אפשריים המוסיפים לבעייה.
יש לברר את עניין השלשולים אצל גסטרואנטרולוג ,כיוון שאין זאת בעייה שכיחה והיא עשוייה להצביע על בעייה במערכת העיכול.
ד"ר רועי ענבר
אחראי תחום השמנת יתר בכירורגית ב' , בית החולים מאיר.


שאלות נוספות בנושא: אי ירידה במשקל

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

מאיזה משקל עושים ניתוח? האם אני מתאימה לניתוח האם אני מתאימה לניתוח שרוול האם אני מתאימה? עצירה בירידה במשקל מאיזה משקל אפשר לעשות ניתוח האם אני מתאים לניתוח לגבי הירידה במשקל עצירה בירידה קצב ירידה במשקל ירידה במשקל מאיזה משקל האם אני מתאימה לניתוח קיצור קיבה? מאיזה משקל עושים ניצוח האם אני זכאית לניתוח קיצור קיבה מאיזה משקל יהיה אפשרי לעשות את הניתוח מאיזה bmi הופכים למועמדים מתאימים לניתוח שרוול? מאיזה משקל עולים ניתוח לרדת במשקל בכל מחיר איזו אפשרות יש עבורי? עצירה במשקל האם מתאימה לניתוח? היי קוראים לי אפרת,עשיתי את הניתוח לפני שבועיים וחצי , מתי יהיה מותר לי ללכת לבריכה ים וכד'.. עליה במשקל מאיזה משקל עושים ניתוח קיצור קיבה תנאים לביצוע ניתוח שרוול האים אני עומדת בקריטריונים אי ירידה במשקל האם אני זכאי לניתוח אישור לניתוח שרוול ירידה במש'ל איזה ניתוח כדאי לעשות איזה ניתוח קיצור קיבה עלי לעבור? עלייה במשקל מאיזה משקל אפשר לעשות ניתוח קיצור קיבה מאיזה משקל עושים ניתוח והאם אתה ממליץ על בלון ?

25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

מחיר ניתןח חוזר מאיזה bmi הופכים למועמדים מתאימים לניתוח שרוול? האם אני יכולה לעשות ניתוח התחבטות מה לעשות... המלצה לניתוח בדיקות לפני ניתוח ברירטרי כדורים פסיכיאטריים שלום!!!!!אני אחרי 5 ימים שעברתי ניתוח מיני מעקף גסטרי. ניתוח שרוול-זמן החלמה שלום רב דם ביציאה האם אני יכולה לעשות את הניתוח? האים אני עומדת בקריטריונים הרופא הציע לי לעשות ניתוח מיני מעקף שלום ד״ר לקראת ועדה דחוף!!! ניתוח מיני מעקף האם עומדת בקריטריון ניתוח קיצור קיבה קיצור קיבה טבעת כאבי בטן האם אני יכולה לעשות קיצור קיבה? ניתוח שרוול קיבה שאלה לד״ר רועי Bmi 35 ניתוח מיני מעקף קיבה גיל 5 מאיזה משקל עושים ניתוח והאם אתה ממליץ על בלון ? עצירה בירידה קיצור קיבע גובה שלי 143 משקל 80 מעל 35 Bmi בת 43 לקראת ניתוח טבעת עודף משקל משקל בירור שרוול קיצור קבה התאמה לניתוח שרוול אני רוצה לעשות שרוול שרוול או מיני מעקף ניתוח שרוול לאחר קיסרי וטבעת חודשיים אחרי שרוול הפסקת עישון לפני ניתוח בריאטרי כאבים לאחר ניתוח שרוול לגבי הירידה במשקל זכאות השמנת יתר צרבות והקאות