איזו אפשרות יש עבורי?


בהמשך העמוד 2 שאלות גולשים בנושא: איזו אפשרות יש עבורי?

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

2 שאלות גולשים בנושא » איזו אפשרות יש עבורי?


11/02/2018

איזו אפשרות יש עבורי?

היי,אני בת 26 לפניי עשר שנים עברתי ניתוח שרוול,משקלי היה 94 וכיום אני שוקלת 74,חשוב לציין שלפניי שנה שקלתי 70 ואני מרגישה שכעת אני במגמת עלייה ונורא חוששת שהמשקל לא יחזור להיות כמו בהתחלה.מה עליי לעשות? אשמח לתשובתך.

11/02/2018

איזו אפשרות יש עבורי?

היי,אני בת 26 לפניי עשר שנים עברתי ניתוח שרוול,משקלי היה 94 וכיום אני שוקלת 74,חשוב לציין שלפניי שנה שקלתי 70 ואני מרגישה שכעת אני במגמת עלייה ונורא חוששת שהמשקל לא יחזור להיות כמו בהתחלה.מה עליי לעשות? אשמח לתשובתך.שאלות נוספות בנושא: איזו אפשרות יש עבורי?

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

לאחר ניתוח שרוול כאבים ניתוח שרוול לנוער ניתוח שרוול קיבה מעוניינת בניתוח צרבות והקאות אישור לניתוח שרוול MRI קיצור קיבע האם אני מתאימה לניתוח שרוול תגובה אחרי ניתוח שרוול כאבים לאחר ניתוח שרוול שאלה טבעת מאיזה משקל יהיה אפשרי לעשות את הניתוח התחבטות מה לעשות... Bmi 36 שאלה לדר רועי העם מותר לעשן שבועיים ליפני הניתוח אי ירידה במשקל ניתוח בריאטרי חוזר שיעול לאחר ניתוח שרוול התייעצות ועזרה טחול מוגדל זכאות האם ניתוח מעקף קיבה הפיך שאלה לאחר מיני מעקף קיבה האם אני זכאי לניתוח השפעת הניתוח לאחר שנים מועמדות לניתוח בריאטרי סיכון בניתוח קיצור קיבה שרוול קיבה ניתוח טבעת או שרוול? היי קוראים לי אפרת,עשיתי את הניתוח לפני שבועיים וחצי , מתי יהיה מותר לי ללכת לבריכה ים וכד'.. האם אני יכולה לעשות טבעת?! זכאות לניתוח ניתוח פרטי דחוף!!! קיצור קבה ועדה האם אוכל לעבור ניתוח ניתוח שרבול עצירות לקראת ועדה ניתוח חוזר איזה ניתוח כדאי לעשות התאמה לניתוח שרוול האם אני מתאים לניתוח הוצאת טבעת