איזו אפשרות יש עבורי?


בהמשך העמוד 2 שאלות גולשים בנושא: איזו אפשרות יש עבורי?

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

2 שאלות גולשים בנושא » איזו אפשרות יש עבורי?


11/02/2018

איזו אפשרות יש עבורי?

היי,אני בת 26 לפניי עשר שנים עברתי ניתוח שרוול,משקלי היה 94 וכיום אני שוקלת 74,חשוב לציין שלפניי שנה שקלתי 70 ואני מרגישה שכעת אני במגמת עלייה ונורא חוששת שהמשקל לא יחזור להיות כמו בהתחלה.מה עליי לעשות? אשמח לתשובתך.

11/02/2018

איזו אפשרות יש עבורי?

היי,אני בת 26 לפניי עשר שנים עברתי ניתוח שרוול,משקלי היה 94 וכיום אני שוקלת 74,חשוב לציין שלפניי שנה שקלתי 70 ואני מרגישה שכעת אני במגמת עלייה ונורא חוששת שהמשקל לא יחזור להיות כמו בהתחלה.מה עליי לעשות? אשמח לתשובתך.שאלות נוספות בנושא: איזו אפשרות יש עבורי?

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

סיכון בניתוח קיצור קיבה לרדת במשקל בכל מחיר ניתוח שרוול לאחר לידה אישור לניתוח שרוול לקראת ניתוח טבעת ניתוח שרוול-זמן החלמה דיאטה טווח ההמתנה מתום הבדיקות ועד הניתוח לפני מיני מעקף מיני מעקף אחרי ניתוח טבעת בקיבה האם בbmi של 30.5 ניתן לעשות ניתוח שרבול 55 טבעת או שרוול מאיזה משקל עולים ניתוח שתייה ניתוח חוזר...מיני מעקב ניתוח שני אחרי srvg שאלה לד״ר רועי קיצוא כיבה מאיזה משקל עושים ניתוח קיצור קיבה החלמה מניתוח שרוול האם אני יכולה לעבור נתוח קיצור קיבנ אחרי שרוול ניתוח טבעת האם אני מתאימה לניתוח קיצור קיבה? כבד שומני . טבעת אחרי שרוול ניתןח חוזר 5 זכאות לניתוח בריאטרי מחכה לתשובה כאבים לאחר ניתוח שרוול עישון דחוף!!! העם מותר לעשן שבועיים ליפני הניתוח התיעצות לקיצור כבה שאלה לאחר מיני מעקף קיבה בירור מה הפתרון עבורי? ניתוח מיני מעקף ובקע סרעפתי קטן עצירה במשקל האם אני זכאי לניתוח קריטריונים לניתוח מחיר ניתוח קיבה לאחר מיני מעקף גסטרוסקופיה עם טבעת