אחרי ניתוח שרוול


בהמשך העמוד 4 שאלות גולשים בנושא: אחרי ניתוח שרוול

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

4 שאלות גולשים בנושא » אחרי ניתוח שרוול


22/11/2017

אחרי ניתוח שרוול

היי בת 36 11 חודשים אחרי ניתוח שרוול מרגישה שאיבדתי את איכות החיים שלי סובלת כל פעם מחדש שצריכה לאכול קשה לא מסוגלת להתמודד עם המצב הזה .כל דבר שאוכלת סובלת מכאבים בקושי אוכלת ומקיאה כמעט כל יום חייבת לציין שבדיקות הדם שלי יצאו תקינות .
סובלת גם מכאב מעל הטבור לאחר האוכל לא תמיד .
עשיתי בבית החולים קולונוסקופיה (הבדיקה עם המצלמה דרך הגרון) ויצא שיש לי דלקת בוושט ומקבלת טיפול של נקסיום שלא עוזר לי בכלל סובלת מצרבות רוב הזמן .
מעוניינת לדעת איזה בדיקות צריכה לעשות בנוסף כדי לדעת מה גורם למצב הלא נוח ולא נעים .רוצה לשפר את איכות החיים שלי רוצה להיות אדם שמח

25/04/2017

אחרי ניתוח שרוול

שלום אני כ 5 ימים אחרי ניתוח שרוול …האם מותר לי לאכול בננה / קיווי / תפוח ? כמובן אחרי בלנדר

ד"ר רועי ענבר
לריאם שלום,
יש פרוטוקולים שונים , עלייך להצמד לזה שקיבלת מהדיאטנית ובמידה ומותר בו כלכלה טחונה בשלב זה אז ניתן.
אני ממליץ על כלכלה נוזלית בלבד ל10 ימים.
ד"ר רועי ענבר
אחראי תחום השמנת יתר בכירורגית ב' , בית החולים מאיר.
07/06/2016

אחרי ניתוח שרוול

היי אני עוד מעט 3 חודשים אחרי שרוול ועם עצירות , יש לי חולשה בידיים וברגליים והרגשה מוזרה בגוף ובראש ולא יכולה לתפקד האם זה חוסר של ויטמין ?

ד"ר רועי ענבר
לסמדר שלום,
ישנה אפשרות שחסרי ויטמינים גורמים לתופעות אלה, למרות שזה נדיר ביותר אחרי שרוול במידה ואין הקאות, התזונה מאוזנת ונוטלים ויטמינים לפי ההנחיות.
פני לרופא המשפחה על מנת לבצע בדיקות דם ובדיקת נוירולוג.
ד"ר רועי ענבר
אחראי תחום השמנת יתר בכירורגית ב' , בית החולים מאיר.
21/09/2015

אחרי ניתוח שרוול

היי יש לי כמה שאלות לאחר הניתוח
נותחתי לפני 4 ימים אתמול שוחררתי לבית.
יום לאחר סיום הניתוח ההמוגלובין שלי ירד ונתנו לי 2 מנות דם כי כנראה היה דימום והדופק היה מהיר. האם זה לגיטימי?
ואני עדיין מרגישה קצת חלשה אם זה ברגליים ועייפות כזאת זה גם לגיטימי ?

ד"ר רועי ענבר
לליאור שלום,
דימום לאחר ניתוח הוא אחד הסיבוכים השכיחים ביותר אחרי שרוול-כ2-4 אחוזים.לעיתים יש צורך במתן מנות דם או ניתוח חוזר לעצירת הדימום.
זה בהחלט נורמאלי להרגיש חלשה לאחר ניתוח , ובודאי לאחר סיבוך של הניתוח. יש להיות קשובים
לכל החמרה במצב, חום וכדומה,ואז לגשת לבדיקת רופא.
החלמה מהירה,
ד"ר רועי ענבר
אחראי תחום השמנת יתר בכירורגית ב' , בית החולים מאיר.


שאלות נוספות בנושא: אחרי ניתוח שרוול

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

ניתוח שרוול ניתוח קיצור קיבה מאיזה משקל עושים ניתוח? ניתוח ניתוח חוזר ניתוח טבעת ניתוח בריאטרי ניתוח מיני מעקף האם אני מתאימה לניתוח התאמה לניתוח שרוול ניתוח מעקף קיבה ניתוח לקיצור קיבה לאחר הניתוח האם אני מתאימה לניתוח שרוול ברצוני לעבור ניתוח מועמדות לניתוח קיצור קיבה שרוול זכאות לניתוח ניתוח שרוול קיבה התאמה לניתוח שרוול התאמה לניתוח קיצור קיבה התאמה לניתוח בריאטרי מאיזה משקל אפשר לעשות ניתוח האם אני מתאים לניתוח שרוול קיבה מיני מעקף לאחר שרוול האם אני יכולה לעשות ניתוח אחרי שרוול מועמדות לניתוח קיצור קיבה שרוול או מיני מעקף ניתוח שרוול שני ניתוח שרוול חוזר זכאות לניתוח בריאטרי מעוניינת בניתוח ניתוח קיצור קיבה( שרוול) אחרי ניתוח שרוול ניתוח שרוול אחרי ניתוח חסימת מעיים ניתוח פרטי ניתוח טבעת או שרוול? ניתוח שני אחרי srvg עצירות אחרי ניתוח שרויל ניתוח קיצור קיבה חוזר לאחר ניתוח שרוול מיני מעקף אחרי שרוול האם אני מתאימה לניתוח קיצור קיבה? האם אני יכולה לעשות את הניתוח? ניתוח עם bmi נמוך מועמדת לניתוח אני רוצה לעשות שרוול

25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

כאבים בזמן אכילה משקל קיצור כיבה שרוול בקיבה טבעת או שרוול האם אני מתאימה? כאבים קיצור קיבע תודה התחבטות מה לעשות... ניתוח שרבול מועמדות לניתוח בריאטרי עשיתי קיצור קיבה האם אני יכולה לעבור נתוח היי קוראים לי אפרת,עשיתי את הניתוח לפני שבועיים וחצי , מתי יהיה מותר לי ללכת לבריכה ים וכד'.. בחילות לאחר שרוול ניתוח טבעת התייעצות ועזרה עצה טבעת אחרי שרוול דחוף!!! 1 קשיי נשימה. לגבי הירידה במשקל תרופות לאחר ניתוח מעקף לקיצור קיבה חודשיים אחרי שרוול השפעת הניתוח לאחר שנים לאחר מיני מעקף השמנת יתר ליפני ניתוח בריאטרי ( מעקב רגיל ..לא שרוול ) האם אני יכולה לעבור את הניתוח? האם אני זכאית לניתוח קיצור קיבה ניתוח שרוול חוזר האם אני זכאי לניתוח נתוח קיבה "שרוול" האם אני יכולה להיות מועמדת לניתוח? האם עומדת בקריטריון ניתוח קיצור קיבה התאמה לניתוח שרוול ניתוח טבעת או שרוול? זכאות לניתוח בריאטרי הריון לאחר ניתוח שרוול. ניתוח נוסף ניתוח שרוול שני ניתוח תריסריון עצירה בירידה במשקל קיצוא כיבה מועמדת לניתוח אישור לניתוח שרוול ניתוח פרטי היי